Başak İnsel
BAŞAK İNSEL
Diyetisyen
İlaç ve Bitki Çaylarında Bulunan Sibutramin Nedir?

İLAÇ VE BİTKİ ÇAYLARINDA BULUNAN SİBUTRAMİN NEDİR?

Son yıllarda bitkisel içerikli zayıflama ürünleri özellikle adolesan dönemde kilo problemi nedeni ile ya da arkadaş¸ çevresinin etkisiyle sıkça kullanılmaktadır. »

DİYETTE VAZGEÇİLMEZ 11 BESİN ÇEŞİDİNİN VÜCUDA ETKİSİ

Kivi içerisinde bol miktarda C vitamini bulundurur. C vitamini antioksidan bir maddedir ve vücudumuzu koruduğu kanıtlanmıştır. »

KİLO VERMEK İÇİN SPOR YAPANLARA DOĞRU BESLENME ÖNERİLERİ

Yeni yılın gelmesi ile bu yılki planlarınızın içine yeni bir başlangıç olarak mutlaka sporu ve sağlıklı beslenmeyi yerleştirmelisiniz. Zaten spor yapıyorum veya spora başlayacağım fakat; ‘Spor yaparken nasıl beslenmeliyim?’ ’Yağ yakımını... »

POLİKİSTİK OVER SENDROMU İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ

Polikistik over sendromu (PKOS), üreme çağındaki kadınlarda görülebilen endokrin bozukluğudur. PKOS’un neden olduğu hala bilinmemekle beraber oluşumunu tetikleyen genetik ve çevresel faktörlerden bahsedilebilir. »

ERGOJENİK DESTEK NEDİR? ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Sporcuların vücut ve özellikle kas kasılması için gerekli enerjiyi sağlama, kas kütlesi ve kuvvetini artırma, dayanıklılık kapasitesini yükseltme, egzersiz sırasında oluşacak yorgunluğun daha geç ortaya çıkmasını sağlama, antrenman ve müsabakalar... »

ARALIKLI ORUÇ NEDİR? ARALIKLI ORUÇ NASIL YAPILIR?

Son zamanların popüler diyet anlayışı aralıklı oruç pek çok kişi tarafından uygulanmaya başlandı. Diyetisyen Başak İnsel, aralıklı oruç yöntemini anlattı... »

OFİS ÇALIŞANLARI BESLENMENİZDE BUNLARI YAPMAYIN!

Tüm gününüzü ofiste geçiriyorsunuz diye hazır gıdalar tüketmek zorunda değilsiniz. Diyetisyen Başak İnsel, ofis çalışanlarının genelde hazır gıdalar tükettiğini söyledi, doğru beslenmenin ipuçlarını verdi. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.