Mahmure

Yeni lezzet oyuncağı

Yeni lezzet oyuncağı

Bir Homend yeniliği daha. Türkiye'nin ilk ve tek cam yüzeyli <br/>elektrikli ızgarası Grilliant 1401 sayesinde, içinizdeki doktor, mangal keyfinize karışamayacak.

Güncellenme tarihi:
Yeni lezzet oyuncağı
Mangal sezonu artık bir başlayacak, hiç bitmeyecek. Çünkü hem açık havada hem de mutfakta kullanılabilen Homend'in yeni ürünü Grilliant 1401'in cam yüzeyinde, omletten gözlemeye, sebzeden ete kadar pek çok yiyecek sağlıklı ve lezzetli pişiyor.
300 °C' ye kadar ısınabilen iki farklı pişirme bölümü ile Grilliant 1401, diğer elektrikli ızgaralara göre % 40 daha az enerjiye ihtiyaç duyuyor. Homend'in gerçek bir yeşil ürün olarak konumlandırdığı Grilliant 1401, sadece 1280 W güç harcayarak rakiplerine parmak ısırtıyor. Elektronik kontrol paneli, sıcak tutma bölmesi ve paslanmaz çelik spatulası sayesinde Grilliant 1401'le ızgara yapmak büyük bir zevk haline geliyor.
Grilliant 1401'in cam yüzeyi elde ve bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor. Üstelik koruyucu çerçevesi sayesinde etrafa yağ sıçramıyor ve her yer pırıl pırıl kalıyor. Çizilmelere dayanıklı cam yüzeyiyle Grilliant 1401 şıklığını da uzun yıllar koruyor.
Esse mağazalarında satılan Grilliant 1401 elektrikli ızgaranın dışında konuşan çay makinesinden çevreci elektrikli süpürgeye, elektrikli tirbuşondan dijital ütü ve buharlı pişiriciye kadar pek çok yenilikçi Homend ürününü www.hepsiburada.com'da, Esse mağazalarında, YKM, Bimeks, Media Markt, Electro World ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 300'ü aşkın noktada bulabilirsiniz.

Grilliant 1401 Fiyatı: 447 TL
Yayın tarihi: 15.06.2011
1044
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.