Mahmure

Ünlüler sevdikleri ile objektif karşısına geçti!

Ünlüler sevdikleri ile objektif karşısına geçti!

Meme kanseri ile mücadele projesi'ne destek için sevdiklerini aldılar, objektifin karşısına geçtiler...

Güncellenme tarihi:

‘Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ ile 16 yıldır sağlık alanında Türkiye’nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerinden biri ve geleneksel hale gelen Pembe Ajanda 2013 ile meme kanserine karşı mücadelesine devam ediyor.

Ünlülerin sevdikleri ile fotoğraflarının yanı sıra mesajlarının da yer aldığı AVON Pembe Ajanda 2013’te Filiz Akın-İlker İnanoğlu, Mehmet Ali Birand ve eşi Cemre Birand, Oya Başar ve çocukları,
Serra Yılmaz ve kızı, Vural Gökçaylı ve eşi Meral Gökçaylı, Tamer Yılmaz ve eşinin yanı sıra projeye başından beri destek olan Farkındalık Korosu da yer aldı.

Ajanda zengin içeriği ile dikkat çekiyor

15.000 adet basılan Pembe Ajanda 2013’ün içeriğinde, Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu’nun uzman doktorlarının meme kanserinden korunma önerileri ile Meme Kanseri ile Mücadele Projesi hakkında genel bilgiler de yer alıyor.


Satıştan elde edilecek gelir Meme Kanseri ile Mücadele Fonu’na aktarılacak

Pembe Ajanda 2013’nün satışından elde edilecek gelir, Meme Kanseri ile Mücadele Projesi etkinlikleri kapsamında fon yaratmak amacıyla kullanılacak. Geleneksel hale gelen Pembe Ajanda’nın 2013 versiyonu ile Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında meme kanseri hakkında bilinç düzeyini artırmak ve daha fazla kadının hayatına dokunmak hedefleniyor.

Mahmure.com Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 28.12.2012
751
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.