Mahmure

Türkiye’nin Başarılı Kadınları TEGV’e Destek Oluyor!

Türkiye’nin Başarılı Kadınları TEGV’e Destek Oluyor!

Türkiye’nin kendi alanlarında başarılı 9 kadını Oriflame ile bir araya gelerek TEGV çocuklarına destek oluyor...

Güncellenme tarihi:

OriflameTürkiye ile el ele vererek TEGV çocuklarına destek olmayı kabul eden başarılı kadınlar güzellik sırlarını Oriflame Mart Kataloğu’nda paylaşırken, TEGV çocuklarına da destek oldular.

Sanat, spor, edebiyat ve iş dünyasının başarılı kadınlarından Ayşe Kucuroğlu, Merve Özkaynak, Ayşe Tolga, Aydan Taş, Şebnem Burcuoğlu, İpek Soylu, Melis Ağazat, Zümrüt Arol Bekçe ve Duygu Yetiş bu özel projeye destek olarak güzellik sırları ile kadınlara ilham verirken, TEGV çocuklarının geleceğine ışık tutuyor.Oriflame Türkiye, TEGV’in Adana ilinde yer alan Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi’nin tüm masraflarını bu başarılı kadınlar adına karşılıyor. Böylece Oriflame kendi desteklediği öğrenim birimine ek olarak TEGV’in bir öğretim birimine daha projede yer alan başarılı kadınlar adına destek oluyor.

Oriflame, “Hayalleri gerçeğe dönüştürmek” misyonu ile ülkemizdeki gelecek başarılı insanları yetiştirmeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyor.

Siz de Destek Olabilirsiniz!

Siz de TEGV çocuklarına destek olmak için Oriflame kataloglarındaki TEGV Çocuklarına Destek Ürünleri’nden satın alabilirsiniz. Kataloglardaki bu ürünlerin geliri TEGV’e bağışlanmaktadır.

ORIFLAME MART KATALOĞU ÇEKİM ARKASI


Yayın tarihi: 12.02.2016
1005
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.