Mahmure

Kızlar için statta maç izleme rehberi

Kızlar için statta maç izleme rehberi

Eveeet, diyelim ki sevgiliniz ya da daha kötüsü sevgiliniz olmasını umduğunuz adam, sizi tuttuğu takımın maçının izlemeye davet etti, hem de stadda... Paniğe gerek yok, kritik noktaları bilin yeter!

Güncellenme tarihi:

İlk ve en önemli soru tabi ki "ne giyeceğim?"

Her ne kadar stada gittiğinizde etrafınızda Reina'ya gitmek üzere hazırlanmış gibi duran bir kaç hatun kişi olacağı kesin olsa da benim tavsiyem mümkün olduğunca rahat ve spor giyinmeniz. Örneğin kargo pantolon ya da kot iyi bir seçim. Şort ve mini eteklerinizi takdir edersiniz ki başka aktivitelere saklamakta fayda var. Üste ise tabi ki varsa forma, yoksa t-shirt, polar, sweat shirt, kazak giyebilirsiniz. Çoğu büyük stadda üstten ısıtma sistemi var.Bu yine de mevsim kışsa, dışarıda ve soğukta olduğunuz gerçeğiniz değiştirmez. Ayakkabı olarak mevsime göre bot, çizme ya da spor ayakkabı önerilir. Dikkat edin, ayağınıza basacak pek çok kişi olacak ve muhtemelen maçın çoğunu ayakta izleyeceksiniz (biletinizin bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterebilmekle beraber pek çok kişi koltuğa oturmak yerine, üzerinde ayakta durarak maçı izler). Çanta almakta sakınca yok ama benim tavsiyem, rahat etmek istiyorsanız almayın. Kargo pantolonunuzun cepleri bu günler için.

Yayın tarihi: 21.09.2011
3097
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.