Mahmure

Hayalinizdeki ayakkabıyı tasarlayabilirsiniz!

Hayalinizdeki ayakkabıyı tasarlayabilirsiniz!

Hayalinizdeki ayakkabıyı bulamayıp benzeriyle yetinmek yerine kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kullanıcıların kendi ayakkabılarını tasarlayabileceği online bir tasarım atölyesi toppuk.com sizlerle...

Güncellenme tarihi:

“Hayalinizdeki ayakkabıyı bulamayıp benzeriyle yetinmek yerine kendiniz tasarlayın” sloganı ile yola çıkan toppuk.com, Payende Ceren Çizmeci ve Ezgi Kocabaş tarafından açılan, kullanıcıların kendi ayakkabılarını tasarlayabileceği online bir tasarım atölyesi.

19 milyona yakın tasarım varyasyonu sunan toppuk.com, tasarlanan ayakkabıları kişiye özel olarak elde üretiyor yani "Haute Couture" ayakkabı sevenleri pratik bir çözümle tercihleriyle buluşturuyor.

"Kendi ayakkabını tasarla" fikriyle hayata geçen toppuk.com, aradığı ayakkabıyı bulamayan ya da aramaya vakti olmayan, kendi tasarımlarını giymek isteyen ve ayakkabısının kendisine özel olmasını isteyen kadınlar için en doğru adres. 8 model, 85 renk ve 30 aksesuar seçeneği ile 19 milyona yakın tasarım alternatifi sunan toppuk.com’da, kullanıcının kişisel zevkine göre oluşturduğu tasarımlar 3 boyutlu çizimler üzerinden rahatça görülebiliyor, çizimler ile üretimde kullanılan kalıplar birebir aynı ölçülerde hazırlandığından web sitesinde görülen tasarımın aynısı adresinize gönderiliyor.

Ayakkabının modelinden topuk uzunluğuna kadar her detayın kullanıcı tarafından belirlendiği toppuk.com’da kısa topuklu ayakkabıları tercih edenler için babet ve 9 cm ökçeli ayakkabı modelleri, yüksek topuktan vazgeçemeyenler için ise 12 ve 14 cm ökçe seçeneği sunuluyor.

Yüksek kaliteyi her adımınızda hissedeceğiniz şık, kullanışlı, göz alıcı ayakkabılara ulaşmak için toppuk.com, bir yandan el işçiliğinin maharetlerini kişisel zevkler ile buluşturarak,
%100 gerçek deri
kalitesini ayaklara taşırken diğer yandan kullanıcılarına özel yapım ayakkabılar ile benzersiz rahatlık hissi yaşatıyor.

Numara aralığının 33-42 olarak belirlendiği, ücretsiz büyütme-küçültme işleminin yapıldığı toppuk.com’un 40 kişilik ekip sayesinde 5-10 gün içinde tasarladığınız ayakkabının rahatlığına kavuşacak ve toppuk.com’dan vazgeçemeyeceksiniz.

Moda Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 03.01.2013
1850
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.