Mahmure

Flamenko ateşi İstanbul'da!

Flamenko ateşi İstanbul'da!

Doğunun mistisizmi ve cazın şiirselliği ile flamenko ateşinin aynı sahnede buluştuğu iki başyapıt İstanbul'da!...Flamenco Oriental 25 mayıs'ta & Jazzing Flamenco 26 mayıs'ta Cemal Reşit Rey'de!

Flamenko ateşi İstanbul'da!
Antonio Najarro Dans Topluluğu- Compania Antonio Najarro - Tango Flamenco gösterilerinin ardından Flamenco Oriental ve Jazzing Flamenco gösterilerini çıktıkları dünya turnesi kapsamında 25-26 Mayıs'ta Türk izleyicisi ile buluşturacaklar.

Kuzey Amerika'da 50'den fazla gösteriye imza atan, 2 kez kapalı gişe olan 24 gösteriyle Montreal Caz Festivali'nin gelmiş geçmiş en çok ilgi gören gösterilerinden birini gerçekleştiren topluluk, Flamenco Oriental'da doğunun mistisizmini ve Jazzing Flamenco'da cazın şiirselliğini Flamenko'nun büyüsü ile göz kamaştırıcı bir mükemmellikte buluşturuyor.

Antonio Najarro idaresinde çalışmalarını sürdüren Antonio Najarro Dans Topluluğu bu her iki gösterisi ile karalar bağlamış, şenlik ateşi yakmış, isyankar, kararlı, arınmış, inançlı, tempolu, ağıtsal, gergin, yitik, bol aksiyonlu, neşeli bölümleri ile izleyenleri büyülerken gittikleri her ülkede dakikalarca ayakta alkışlanıyor.

FLAMENCO ORIENTAL - 25 MAYIS 2011 - 20:00, Cemal Reşit Rey

JAZZING FLAMENCO - 26 MAYIS 2011 - 20:00, Cemal Reşit Rey

Yayın tarihi: 16.05.2011
657
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.