Mahmure

"Eylüldü Aşkım"

"Eylüldü Aşkım"

Eylüldü Aşkım aynı apartmanda yaşayan bir grup kadının sıcacık dostluklarının öyküsü.

"Eylüldü Aşkım"
Karanlık gökyüzünde çevrelerini aydınlatsalar da kendi yollarını bulmak için birbirlerinin ışığına ihtiyaç duyan bir avuç yıldız; Zeyno, Hicran, Damla, Necla, Şerbet... Mimi! Günyüzü görmez pavyonlardan moda dünyasının renkli ışıklarına, aşkın tatlı esintisinden ayrılığın kör kuyularına, küçük burjuva hayatların kuralsız gecelerinden aşiretlerin kanlı kurallarına, ölümü beklerken yaşamla tanışmaya uzanan bir yolda, paylaştıkları büyük sırla birlikte yürüyecekler... Bir kelebeğinki kadar kısa olsa da hayat, Tanrı'nın sunduklarını hep kabul edecekler.

Esra Uçar, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi B.Y.Y.O Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Üniversite yıllarından başlayarak gazetecilik, çeşitli dergilerde editörlük, yayın yönetmenliği ve program yapımcılığı yaptı. 1999 yılı itibarıyla kendi dergilerini çıkarttı, birçok markaya tanıtım ve ajans hizmeti verdi, fuarlar düzenledi. Hâlen köşe yazarlığı yapmakta olan Uçar, güncel yorumları ile okurlarıyla buluşuyor.
Yayın tarihi: 12.11.2010
342
dahafazlası
YORUMLAR

okudum cok hoş ve insanı dosulugun arkadşılın daha ölmedin göter bir kitap tşkl cok güzel bayıldım herkezin okumasın isterim

sebahat 14.08.2011 23:30:59

dusunduren, eglendiren, duygulandıran bir kitap.. elinizden bırakamayacaksınız..

aslı 15.11.2010 20:50:07

Uzun yillardir okudugum en hizli kirap oldu cunku birakamadim elimden. Yazari Sn.Esra Ucar i kutluyorum, cok eglenceli bir dostluk oykusu olmus.

sude 12.11.2010 19:44:12

geçen hafta okudum kitabı, çok işim vardı ama elimden bırakamadım, üç gün bile sürmedi. çok sürükleyici. hem gülüyor hem ağlıyorsunuz. tavsiye ederim.

dilek harmancı 12.11.2010 19:30:32
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.