Mahmure

Ekim'de İstanbul'da Ne Yapmalı?

Ekim'de İstanbul'da Ne Yapmalı?

Ekim ayında İstanbul'da gidebileceğiniz konserler, gezebileceğiniz sergiler ve vizyona girecek film önerilerimizle Ekim'i boş geçirmeyin!

Güncellenme tarihi:

Jehan Barbur Konseri Müzik 'Boğaz'dan gelir etkinliği çerçevesinde Jehan Barbur 1 Ekim'de Tpsun Paşa Teknesi'nden boğaza seslenecek. Biletler Biletix'te.

Bisiklet: İki Tekerlek Üzerinde Taşınan Tutku sergisi Bisiklet tutkunlarına bisiklet tarihini anlatan serginin sonh günü 3 Ekim. Rahmi M. Koç Müzesi'nde Temmuz'da başlayan sergi Ekim'de son buluyor.

Film Ekimi Bu ayın şüphesiz en önemli organizasyonlarından biri Filmekimi. 46 film gösterimin yapılacağı festivalin gösterim alanları ise Rexx Sineması, Atlas Sineması, Beyoğlu sineması ve Feriye Sineması.

Mor ve Ötesi Konseri - Dorock XL Mor ve Ötesi "akustik" performansı ile 2 Ekim'de Dorock XL sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.

Teoman Konseri Teoman, "Yavaş Yavaş 2015" konserleri kapsamında, 6 Ekim Salı günü Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde sahne alacak.

Volkan Aslan: Mükemmel Bir Gün Volkan Aslan'ın 14. İstanbul Bienali paralelinde 1 Eylül'de başlayan kişisel sergisi Mükemmel Bir Gün (The Perfect Day), 31 Ekim'e kadar Pi Artworks Galatasaray'da sergilenmeye devam edecek.

Yaşar Konseri Yaşar 10 Ekim'de Jolly Joker İstanbul'da sahne alacak.

Demir Demirkan Türk Rock Müziğinin ünlü isimlerinden Demir Demirkan 17 Ekim'de Bronx Pi Sahne'de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Diana Krall Konseri Cazıın buğulu sesi Diana Krall yeni albümünün dünya turnesi kapsamında 27 Ekim'de Zorlu PSM'de sahne alacak.

 

Yayın tarihi: 30.09.2015
4677
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.