Mahmure

Dikkat seyirci var!

Dikkat seyirci var!

TV Severlerin yeni gözdesi; Dikkatseyircivar.com'da Eylem Şenkal'ın hazırlayıp sunduğu set arkası röportajlar ilgiyle izleniyor.

Dikkat seyirci var!
TV Severlerin sosyal iletişim ağı "Dikkat seyirci var.com'da" Eylem Şenkal'ın dizi setlerini ve tiyatro sahnelerini ziyaret ederek gerçekleştirdiği röportajlarda izleyicilerin merak ettiği sorulara cevaplar aranıyor.

Oyuncular, yönetmenler hangi dizileri takip ediyorlar, dizi setlerinde ve sokakta neler yaşıyorlar? Merak edilen her şey dikkatseyircivar.com'da Eylem'in köşesinde tatlı bir sohbet içinde cevap buluyor.

TV izleyenlerin, programlarla ve dizilerle ilgili söyleyecekleri olanların, üye olarak katıldıkları ve serbestçe yorumlar yaptıkları dikkatseyircivar.com'da; Eylem Şenkal'ın dizi setlerini ziyaret ederek gerçekleştirdiği röportajlar sitede tıklanma rekorları kırıyor.

16 Mart 2011 tarihinde yayın hayatına geçen sitede; şu ana kadar Kızım Nerede? ve Arka Sokaklar dizilerinin set arkaları ve Afife Jale Tiyatrosu ziyaret edilerek gerçekleştirilen özel röportajlarda oyuncuların ve yönetmenlerin TV programları ile ilgili görüşlerine ve unutamadıkları anılarına yer veriliyor.

Sitede bugüne kadar; Vedat Özdemiroğlu, Zafer Ergin, Özgür Güven, Şevket Çoruh, Yağmur Kaşifoğlu, Gamze Karaman, Zeynep Beşerler, Uğur Uludağ, Doğa Rutkay, ve Alper Kul gibi sanatçılarla yapılan özel röportajlar ve Gönülçelen, Arka Sokaklar, Kızım Nerede dizilerinin set arkası görüntüleri yer alıyor.

Her ay en az 2 dizi seti ziyaret edeceğini belirten Eylem Şenkal'ın amacı bilinçli izleyici kitlesini ortak bir platformda buluşturmak.

Sosyal ağ mantığında çalışan dikkatseyircivar.com benzerlerinden spesifik olarak TV programlarına yönelmesi, arşivleme yapabilmesi ve profesyonel bir raporlama olanağı sunmasıyla ayrılmakta. Sitenin amacı kullanıcıların günlük TV programları hakkında interaktif olarak fikir ve görüşlerini özgür ve açık bir platformda paylaşmaları ve böylece reyting ölçümlerine katkı sağlamakla beraber program yapan profesyonellere de seyircilerin görüşlerini ulaştırabilmek.

Videoları izlemek için :
dikkatseyircivar.com
Yayın tarihi: 24.05.2011
642
dahafazlası
YORUMLAR

çok başarılı bir site burası. eski yeni tüm programlar dışında henüz gösterime ülkemizde girmemiş olan diziler hakkında bile konuşulabiliyor. son derece açık sözlü bir platform. sadece yazılan yazıları okumak ve videoları seyretmek bile keyif veriyor. site sahibini kutlarım.

nadire 24.05.2011 11:07:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.