Mahmure

Aradığınız iş cep telefonunuzda

Aradığınız iş cep telefonunuzda

Hürriyet İnternet Hizmetleri ve Ticaret AŞ, iş arayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

www.yenibir.com, iş arayanlar için gözde bir adres. Artık, bu adrese yapılan başvuru sonuçları 'cep'inize yönlendiriliyor. Telefonla size uygun işi seçip tek tuşla CV'nizi gönderebiliyorsunuz. Mobil-İş'le amaç, iş arayanların hayatını koloylaştırmak.

Hürriyet İnternet Hizmetleri ve Ticaret AŞ, iş arayanlara yönelik olarak yepyeni bir hizmet başlattı. Cep telefonu teknolojisini iş arayanların hizmetine sokan bu sistem sayesinde, artık iş aramak çok daha kolay olacak. Çünkü Hürriyet İnternet Hizmetleri AŞ bünyesinde bulunan internet ve insan kaynakları sitesi www.yenibir.com'a yapılan başvuruların takibinin, internet üzerinde yapılması gerekmeyecek.

Özgeçmiş bilgilerini internet sitesine bırakırken, aynı zamanda cep telefonu numarasını da yazanlar, kendilerine uygun olan iş ilanlarını dinleyip, uygun buldukları işlere özgeçmiş bilgilerinin gönderilmesi için telefonlarının tek tuşunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilecek.

Kaynak: Tempo


Yayın tarihi: 20.12.2003
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.