Mahmure

Mahmure

Yaşam

Altın Kelebekler sahiplerini buldu

Altın Kelebekler sahiplerini buldu

38.'si gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül töreni Ayşe Arman ile Beyazıt Öztürk'ün sunumuyla gerçekleştirildi. Geceye sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Altın Kelebekler sahiplerini buldu
Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen tören 19:00'da görkemli bir kokteyl ile başladı. 20:30'a kadar süren kokteylden sonra ödül törenine geçildi.

Gecenin açılış konuşmasını Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı yaptı.

Altın Kelebek gecesine katılan ünlü isimlerden bazıları şöyle oldu; Petek Dinçöz, Alişan, Erkan Yolaç, Halit Kıvanç, Bora Öztoprak, Ozan Orhon, Ziynet Sali, Okan Bayülgen, Tolga Savacı ve Nermin Bezmen, Safiye Soyman, Volkan Konak, Bahar Öztan, Tülin Şahin, Nuri Alço, Bülent Ersoy, Ece Gürsel, Nez, Nil Karaibrahimgil, Esra Erol, Uğur Dündar, Hıncal Uluç, Erkan Özerman, Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen, Güntekin Onay...

38. Altın Kelebek Ödülü Kazanan İsimler;

Kadın Sunucu: Esra Erol
Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı
Kadın Haber Sunucu: Nazlı Tolga
Erkek Haber Sunucu: Uğur Dündar
Haber Programı: Canlı Haber-NTV Can Dündar
Yerli Dizi:'Öyle Bir Geçer Zaman ki'
Komedi Dizisi: Yahşi Cazibe
Kadın Komedi Oyuncusu: Aslıhan Gürbüz - Yahşi Cazibe
Erkek Komedi Oyuncusu: Tolga Çevik- Komedi Dükkanı
Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu: Ayça Bingöl
Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu: Erkan Petekkaya
Yılın En İyi Şarkısı: Sevdanın Son Vuruşu - Tarkan
Yarışma Programı: Survivor (Acun Ilıcalı)
Talk Show: Disko Kralı
Türk Pop Müziği Erkek Solist: Tarkan
Türk Pop Müziği Kadın Solist: Hande Yener
Türk Halk Müziği Kadın Solist: Zara
Türk Halk Müziği Erkek Solist: Volkan Konak
Türk Sanat Müziği Kadın Solist: Bülent Ersoy
Türk Sanat Müziği Erkek Solist: Nev
Fantezi Müzik Kadın Solist: Sibel Can
Fantezi Müzik Erkek Solist: İbrahim Tatlıses (Ödülünü oğlu İdo Tatlıses aldı)
Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol (Rıdvan Dilmen-Güntekin Onay)
Magazin Programı: 2. Sayfa
Güncel Kültür - Sanat - Yaşam Programı: Yaşamdan Dakikalar
Çıkış Yapan Solist: Nil Özalp- Can Bonomo-Nazlı-Berkay
En iyi Grup: Gripin
En İyi Çıkış Yapan Grup: TNK
En İyi Klip: Emre Aydın -Son defa klibi - Yönetmen: Serdar Ferit
TV Yıldızları Özel Ödülleri: ENBE Orkestrası - Meryem Uzerli

320
dahafazlası
YORUMLAR

pardon ayça bingöl hariç tabiiki...

rumuz 15.06.2011 14:13:53

saçma sapan oldu.. erkan petekkaya, ayça bingöl, öyle bir geçer zaman ki, esra erol, kim bunlar yahu???? ödüle layık görülen ama aslında o donanıma hiç sahip olmayanlar..

rumuz 15.06.2011 14:09:41

bence de en iyileri secilmiş

merve koç 14.06.2011 14:23:04
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.