Mahmure

90 dakikada gençleşin!

90 dakikada gençleşin!

Espa'da botoks etkili cilt bakımı ile 90 dakikada gençleşin!

90 dakikada gençleşin!
Dünyanın en yeni lüks lifestyle tarzı otel markası EDITION'ın Avrupa'daki ilk oteli The Istanbul EDITION'da SPA hizmeti veren ESPA'da farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun özel bakımlar sunuluyor. ESPA'daki cilt bakımlarının tamamı detaylı konsültasyon ve Skin Vision Lamp kullanılarak yapılan cilt analizi ile başlıyor. Gözle görülmeyen cilt tipi belirlendikten sonra kişiye özel cilt bakımına karar veriliyor.

ESPA'da süper aktif sıkılaştırıcı, yenileyici, yağ kontrolü, canlandırıcı, nemlendiren, hassasiyet giderici, yenileyici ve sıkılaştırıcı göz bakımı gibi çeşitli cilt bakımları uygulanıyor.

Yüz kaslarının sıkılığı artıyor

90 dakika süren gelişmiş yüz bakımı "Süper Aktif Sıkılaştırıcı Cilt Bakımı", kolajen üretimini ve yüz kaslarının sıkılığını artırmaya yardımcı oluyor. Bu bakım, hemen görülebilen yoğun sonuçlar veriyor. Yüzde botoks etkisi yapan bakımın 3 haftada bir tekrarlanması öneriliyor. "ESPA Süper Aktif Sıkılaştıran Cilt Bakımı", en gelişmiş ürün ve yüz masaj teknikleri uygulayan uzman estetisyenler tarafından gerçekleştiriliyor.

Güneş hasarlarına karşı koruma

Yenileyici Cilt Bakımı, yaşın getirdiği çizgilerle ve güneşin neden olduğu hasarlarla mücadele ediyor. Özel masaj teknikleri ile uygulanan antioksidan açısından zengin ürünler, cildi nemlendirip hassas ve kırılgan alanlara odaklanarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına destek veriyor.

Rezervasyon için: 0 212 317 77 17
Yayın tarihi: 06.07.2011
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.