Mahmure

2002 Kariyer Falınız

2002 Kariyer Falınız

2001 yılı kariyer açısından birçoğumuz için parlak bir yıl değildi. Yaşanan birçok olumsuzluk hepimizi derinden sarsarak umutlarımızı yok etti. Ama hayatımızı bu şekilde sürdürmemiz mümkün değil. Ne mi yapmalısınız? 2002'de tüm bunları geride bırakıp yepyeni bir yıla umutla "merhaba" deyin. Bu yıl, özellikle iş hayatınız umutlara, önemli gelişmelere tanıklık edecek.

İşte 2002 yılı ve kariyer basamaklarında sizleri bekleyen gelişmeler..

Koç
2001'in sonunda uzun zamandan beri beklediğiniz haberi alarak yeni yılı yeni umutlar ve heyecanlarla karşılayacaksınız. 2002 yılı sizin için bir anlamda hayatınızı değiştiren bir dönemin başlangıcı ne olacak. Geçmişte yaşanan olumsuzluklardan kazandığınız deneyimler bu yeni dönemde bir çok engeli aşmanıza yardım edecek. İşinize verdiğiniz önemin fark edilmesi sonucunda Nisan ayında kariyerinizde son derece olumlu değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Boğa
2002 yılında en sonunda iş ve özel yaşamınızı bir dengeye oturtmayı başarabileceksiniz. Kararsızlığınız ve tembelliğiniz nedeniyle sürekli ertelediğiniz planlarınızı bu yıl bir bir gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Yaratıcılığınızın en verimli dönemi olan ilk üç ayda projeleriniz çevrenizde heyecanla karşılanacak. Geçmişte planlarınızın sürekli olarak yolunda gitmemesi her ne kadar sizde bir hayal kırıklığı ve ümitsizlik hali yaratmış olsa da, keçilerle kıyaslanan inatçılığınız sayesinde bu zor günlerin meyvesini kısa zamanda alacaksınız.

İkizler
2002 yılı iş ve özel yaşamınızda yeni ilişkiler kurmanız açısından fırsatlarla dolu bir döenemin başlangıcı olacak. İş çevrenizin genişlemesi yeni iş alanlarının ve yatırımların doğması anlamına geliyor. Ve tabii ki gelir açısından daha iyi bir hayat standardına kavuşabilirsiniz. Yıl ortasına doğru karşınıza çıkabilecek engelleri dikkatiniz ve enerjiniz sayesinde aşabilrsiniz. Bu dönemde ortaklık girişimlerinden kaçınmanızda fayda var. Yıl sonunda alacağınız bir haber tüm iş planlarınızı değiştirmenize neden olabilir.

Yengeç
Doğumu sırasında başka burçlardan savurganlık özelliği almış olsa bile Yengeçler için parasızlık pek tanıdık bir kavram değil. Çünkü onlar her zaman kara günleri düşünerek bir kenara para ayırmayı becerirler. Yeni yılda yaşanabilecek birkaç başarısız iş girişimi bu nedenle tutumlu Yengeçler'I maddi açıdan pek etkilemeyecek. Başarınızdan haketmedikleri bir şekilde pay çıkarmaya çalışanlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Henüz bir kariyer sahibi olmayan Yengeçler için 2002 ideallerini gerçekleştirebilecekleri bir fırsat yılı.Yeter ki doğru yöne baksınlar!
Yayın tarihi: 15.01.2002
948
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.