Mahmure

19 Mayıs tatilinde Balkanlar yolcusu kalmasın!

19 Mayıs tatilinde Balkanlar yolcusu kalmasın!

Coral Travel & ODEON Tours, 19 Mayıs tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler için Balkanlar’a birbirinden cazip tur paketleri hazırladı. Üstelik 499 Euro’dan itibaren yurtdışı tatil paketlerinden biri için rezervasyon yaptıran seyahatseverlere ücretsiz Dedeağaç Turu ya da 100 Euro’ya varan indirim fırsatları sunuyor.

Bu yıl Pazartesi gününe denk gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı hafta sonu tatiliyle birleşiyor. Coral Travel & ODEON Tours; 19 Mayıs tatilini yurt dışında değerlendirmek isteyenler için, Balkanlar’a çok özel fiyatlarla seyahat seçenekleri sunuyor. Üstelik 499 Euro’dan itibaren yurt dışı paket turlarından biri için rezervasyon yaptıranlara Dedeağaç turu bedavaya sunuluyor veya 100 Euro’ya varan indirimler sağlanıyor.

Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya’yı kapsayan Balkanlar Turu Balkanların yemyeşil coğrafyasını, pek çok farklı kültürün izini taşıyan büyük şehirlerini, tipik taş evlerini görme ve yakın Balkan tarihine tanıklık etme fırsatı sunuyor. 18 Mayıs’ta Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile başlayacak ve 7 gece 8 gün sürecek her dakikası keşif dolu Balkanlar turunun kişi başı konaklamalı fiyatı 549 Euro’dan başlıyor.

Muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’nın tadının çıkarılabileceği Balkanlar turunda Yahya Kemal Beyatlı’nın doğduğu şehir olan Üsküp’te Rahibe Terasa’nın evini gezerken eski zamanlara keyifli bir yolculuk yapma imkanı da sunuluyor. Balkanlar Turu yolcuları Mostar’da bulunan tarihi Mostar Köprüsü ve evlerine hayran kalacak Manastır’da Mustafa Kemal Atatürk’ün mezun olduğu İdadi’yi (Askeri Lise) ve buradaki Atatürk Müzesi’ni de ziyaret etme şansını bulacaklar. Türk kültüründen izler taşıyan yeni şehirlerin keyif ile gezildiği Balkanlar turu aynı anda birçok ülkeyi keşfetme şansı sunuyor.

Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL'lik alışverişe 50 mil bonus

TÜRK HAVA YOLLARI’nın avantajlarla dolu özel yolcu programıMiles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.

Yayın tarihi: 05.05.2014
1225
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.