Sağlık

Türk erkeği yatakta sınıfta kaldı

Türk erkeği yatakta sınıfta kaldı

Türk erkeklerinin sevişmesi, başından sonuna 3 dakika 7 saniye sürüyor.

Bu, uzmanlara göre yumurta haşlamaktan daha kısa bir süre.

En uzun süre ise İngiliz erkeklerinin: 7 dakika 36 saniye

The Independent Gazetesi'ne göre Türk erkeklerinin sevişmesi, yumurta haşlamak için gereken zamandan daha kısa sürede sona eriyor. Gazete, bu iddiasını Hollandalı uzmanların yaptığı bir cinsel tıp araştırmasına dayandırıyor. 'Journal of Sexual Medicine' adlı dergide yayınlanan araştırmaya göre İngiliz erkekleri en geç, Türk erkekleri ise en erken boşalan erkekler.

Hollanda'daki Utrecht Üniversitesi'nden Dr. Marcel Waldinger ve ekibi tarafından gerçekleştirilen araştırma, İngiliz erkeklerinin 7 dakika 36 saniyeyle en geç boşalan erkekler olduğunu gösterdi. Araştırmada, en çabuk boşalanların ise Türk erkekleri olduğu belirlendi. Araştırmaya göre Türk erkekleri, sevişmeye başladıktan 3 dakika 7 saniye sonra boşalıyor. ABD'li erkeklerin 7 dakika, İspanyolların 5 dakika 8 saniye, Hollandalıların ise 5 dakika 1 saniyede boşaldığı belirlendi. The Independent Gazetesi bu araştırmanın sonuçlarını şöyle aktardı:

'Önce iyi haber. Erkeklerin sevişme süresiyle ilgili bir araştırma, İngiliz erkeklerinin finiş çizgisine bütün uluslararası rakiplerinden sonra ulaştığını gösterdi. Ve şimdi de kötü haber: Bu süre sadece 7 dakika 36 saniyeydi. Ancak İngiliz kadınlarının buna hayıflanmadan önce Türk hemcinslerinin durumunu da göz önünde bulundurması gerekir. İstanbul'da erkeklerin sevişmesi, yumurta haşlamak için gereken zamandan daha kısa sürüyor.'
Yayın tarihi: 24.05.2005
1167
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.