Sağlık

Patlarsam yanarsın!

Patlarsam yanarsın!

Saatli bir bombaya dönüştüğünüzde öfkenizi kontrol altına alabilmelisiniz. Yoksa atalarımızın da dediği gibi öfkeyle kalkan zararla oturur!

Güncellenme tarihi:
Yaşamınızı altüst etmemek için... Gündelik hayatta zaman zaman kapıldığımız öfke atakları aslında doğal bir tepki. Ama ileri vakalarda bazen hayatımızı altüst edecek tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Saatli bir bombaya dönüştüğünüzde öfkenizi kontrol altına alabilmelisiniz. Yoksa atalarımızın da dediği gibi öfkeyle kalkan zararla oturur! İstem dışı hareketler... "Haftalardır üzerinde çalıştığım büyük proje, müşteri tarafından son anda iptal edilince sinirim tepeme çıktı. Bu yetmiyormuş gibi ev sahibim de evine geri taşınacağını söyleyip evden çıkmamı istiyordu. Bu sıkıntılarıma gün boyunca masamın üzerinde adeta dağ gibi yığılan dosyalar da eklenince, ne oldu tam hatırlayamıyorum. Sanki birisi bir anda bir pimi çekti ve ben bir anda elemanlarıma deli gibi bağırıp çağırmaya başladım! Onların kalbini kırdığım için çok pişman oldum sonra ama iş işten geçmişti. Aslında sakin bir insanım ama bazen istem dışı kontrolden çıkabiliyorum." Ruh hali yaşamı zehir de eder...
Yayın tarihi: 04.11.2008
2139
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.