Sağlık

Orgazm olmak ya da olmamak!

Orgazm olmak ya da olmamak!

Eşlerinin mutluluğunun anahtarı 'orgazm'. Kadının orgazmı hep erkeğinkinden fazla konuşulmuştur. İşte partnerinizi mutlu etmek için yapmanız gerekenler...

Güncellenme tarihi:
Seksüel uyarı çeşit çeşit İnsan beyni seksüel uyarıları duyu organları vasıtası ile alır, işler ve öğrenilmiş tecrübelerin ışığında gövdenin cevap vermesini sağlar. Beyindeki seksüel uyarı görme (partneri çıplak olarak görme), dokunma, işitme (partnerin sesini duyma), koku gibi duyusal faktörler veya düşünce (seksüel fantazi) ile başlayabilir. Kadında orgazm gebelik bağıntısı Erkekte orgazm sperm kanallarının açılarak spermin dışarı boşalmasını sağlar ve bu nedenle orgazm erkeğin üreme işlevlerinin çok önemli bir parçasını oluşturur. Bilimsel olarak gebelik oluşması için kadının orgazm olmasının şart olduğu şeklinde bir bilgi yer almamakla beraber son veriler orgazm esnasında oluşan rahim kasılmalarının spermlerin Fallop tüplerine daha kolay geçtiğini gösteriyor. Seks, iki taraf da mutlu ise güzeldir. Kadınların orgazm olması erkeğe göre daha fazla zaman alıyor. Doğru haritayı izlerseniz bu süreyi kısaltmak mümkün. Foto haberde ipuçlarını bulacaksınız. Tıklayın! Bu işin matematiğini öğrendikten sonra şimdi de keyif kısmını geliştirebilirsiniz. Foto galeriler yol gösterici olacak. Tıklayın!
Yayın tarihi: 25.01.2009
982
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.