Sağlık

Mükemmel seksin kuralları

Mükemmel seksin kuralları

Sofra adabında olduğu gibi "mükemmel seks"in de kuralları var.

Aşk sarhoşluğu içinde elbiseleri parçalarcasına çıkarmak, kozmik seksi yaşamak ve ardından da yorganın altında sarmaş dolaş olmak. Buna 10 üstünden 10 verilir. Ancak dikkat: Tanınmış erotik uzmanı Sarah Hedley, erotizmi öldüren şeylerden uzak durmaya dikkat etmek gerektiğini söylüyor ve aşkın katili olabilecek 6 maddeyi sıralıyor. İşte kadın ve erkeğin seksten önce, sonra ve arada kaçınması gerektiği hususlar:

Seks öncesinde

Erkek: Her zaman yanınızda bir prezervatif bulundurun. Sadece prezervatifiniz yanınızda değil diye doğaçlama seksi kaçırmayın. Aynı şey kadınlar için de geçerli.

Kadın: Doğum kontrol hapı kullanıyor olsanız bile yeni tanıştığınız sevgilinizle asla ama asla prezervatif kullanmadan yatağa girmeyin. Brad Pitt kadar yakışıklı olsa bile prezervatifte ısrarcı olun. Pazarlık yapanları anında şutlayın.

Seks sırasında

Kadın: Kendi görüntünüzden şikayetçi olmayın. "Beni mutlaka biraz şişman buluyorsundur" veya "Selülitlerim çok fena değil mi?" gibi sözlerden kaçının. Unutmayın, sizi seksi bulmasaydı, aynı yatakta olmazdı.

Erkek: Yatakta ketumluğu bırakın. Onun neyinden hoşlandığınızı söyleyin. Erotik sohbetler, hem arzuları kamçılar hem de iletişim sağlar.

Seks sonrasında

Erkek: Aranızdaki çıplak gerçekler sır olmaktan çıksa bile, banyoya girdiğinizde kapıyı mutlaka kapayın. Şeffaflık, tuvaletinizi yaparken, sizi görmek istediği anlamına gelmiyor.

Kadın: Müthiş geçen seksin ardından hemen uyuyorsa ona surat asmayın. Çünkü bunda onun suçu yok. Erkek vücudu, seksten sonra uyku getiren hormonlar salgılıyor.
Yayın tarihi: 24.06.2006
873
dahafazlası

sex

YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.