Sağlık

Doğuma hazırlık kursu

Doğuma hazırlık kursu

Memorial Hastanesi'nin anne adaylarına güzel bir haberi var!

Memorial Doğuma Hazırlık Kursu ile anne adayları, kaygılardan uzak mutlu bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum dönemi geçirecek. Ücretsiz olarak düzenlenen Doğuma Hazırlık Kursu'nun, bu dönem içinde son programı anne adayları için açılıyor. Kurs boyunca, hamilelik süresince dikkat edilmesi gereken hususlardan, gebelikte vücutta oluşacak değişiklikler ile doğum süreci ve hamilelik sonrası anne bebek sağlığına kadar bilinmesi gereken her şey, uzman hekimler tarafından anne adaylarına anlatılacak.

Sorularınızın yanıtları bu kursta
Anne adayları kurs boyunca; rahat bir hamilelik dönemi için önemli noktalar, ideal doğum şekli, gebelik sonrası emzirme döneminde beslenme, bebeğin sağlıklı olup olmadığını belirleyebilecek testler gibi birçok konudaki sorularının yanıtlarını da bulacak.

Programda ayrıca anne adaylarına, rahat bir doğum için yapılacak egzersizler fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı tarafından anlatılacak, egzersizler de fizyoterapist tarafından uygulamalı olarak gösterilecek.

Anne adaylarının eşleriyle katılabilecekleri ve genel çalışma saatlerine göre ayarlanan toplantılar, beş hafta sürecek. Doğuma hazırlık kursu katılımcıları, kurs bitiminde konuyla ilgili sertifika alacak.

Program:
Başlangıç tarihi: 21 Haziran 2007
Saat: 18.30-20.30
Yer: Memorial Hastanesi Konferans Salonu
Katılım ücretsiz.

5 hafta sürecek program Perşembe akşamları gerçekleştirilecek.
Yayın tarihi: 21.06.2007
782
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.