Sağlık

Aşk kimyasal bir yanılsama mı?

Aşk kimyasal bir yanılsama mı?

Aşıksanız artık asla eskisi gibi olamayacaksınız demektir. Hormonlar sizi ele geçirmiştir ve kurtuluş mu? Kurtulmak isteyen kim!!!

Güncellenme tarihi:
Dünyası dönüverir insanın! Dizlerin bağlarının çözülmesi, düşüncelere dalıp gitme, ondan başka hiçbir şey düşünememek... Bunlar aşkın görünen işaretleri. Peki aşık olduğunuzda kimyasal olarak neler değişiyor? Bu bir hastalık mı? Her bahar aşık olmak mümkün mü, niye bazıları daha çok aşık oluyor, aşık olmayı kolaylaştıran ilaçlar var mı hatta aşk bir hastalık hali mi? Aşkınızın da bir rengi var! Her aşkın rengi başka. Kırmızı tukulu mu? Turuncu sakin mi? Yeşil rahatlatıcı mı? Sizin aşkınız hangi renk? Aşk ile ilgili ne kadar çok soru var!! Korkmayın!! Cevapsız değil hiçbiri... Cevaplar için foto habere tıklayın! Uzun soluklu aşk için mutlu bir cinsel yaşam şart! Cinsel yaşamınız renksiz ise foto galeriler esin kaynağınız olabilir.
Yayın tarihi: 12.02.2008
725
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.