Sağlık

Uyku pozisyonunuz çok şey anlatıyor

Uyku pozisyonunuz çok şey anlatıyor

Aşk ve seksin bütün sırları uyurken alınan yatış şekline yansıyor. Partnerinizin yatış biçimine bakarak problemleri çözebilirsiniz.

Güncellenme tarihi:
Bilim adamlarının son araştırmalarına göre, ne kadar gizlenirse gizlensin, aşk ve seksin bütün sırları uyurken alınan yatış şekline yansıyor. Bu ilginç saptamayı ortaya çıkaransa, ABD'nin California eyaletindeki ünlü UCLA Üniversitesi'nin Psikiyatri Bölümü. Doktor Mark Goulston başkanlığındaki araştırma sonucu, "Partnerinizin yatış biçimine bakarak problemleri çözebilirsiniz" sonucu çıkarılmış. 'Yakın uyuyorsa, iyi..' Goulston bu durumu, "Partneriniz size yakın uyuyorsa bu güzel haber, uzaksa kötü" sözleriyle özetliyor. Goulston ve ekibine göre, uyku pozisyonları ve 'ilişkide işaret ettikleri sırlar' da resimlerde verildiği gibi... Zen Gündüz ve gece gayet iyi anlaşan çiftler. Her şeyiyle mükemmel bir ilişki. Mahrem açıdan da çok uyumlu. O kadar güzel anlaşıyorlar ki, bu ilişki uykuda bile devam ediyor. Kenetli Düğümlenmiş bacaklar tutkulu bir ilişkiye işaret. Ancak eşlerin yalnız kalmaya da ihtiyaçları var. Bağımsızlığa düşkünler, ama aşkları bütün şiddetiyle devam ediyor. Uyku apnesi mışıl mışıl uyumanın önündeki engel. Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoya tıklayın! Kaşık Birbirlerinin varlığı onları rahatlatıyor ve güven veriyor. Başlangıçtaki şehvet ve güçlü arzular azalmış olabilir, ancak gerçek dostluk ilişkinin temelini oluşturuyor. Gençlik aşkı Sımsıkı sarılı yatılması, uykuda bile birbirlerine doymadığını gösteriyor. Yeni başlayan ya da heyecanın dorukta olduğu birlikteliklerde çiftler böyle uyuyor. Askıda Eğer çiftler birbirine hiç temas etmeden, yatağın iki ucunda ve uzak uyuyorlarsa, aralarında duygusal açıdan büyük boşluk var demektir. Ya yakın geçmişte şiddetli bir tartışma yaşadılar ya da sorunları çok daha derinlerde. Arada köpek var Bu pozisyon, eşlerden birinin diğerini aldattığını gösteriyor. İlişkide üçüncü şahsın işareti. Bir başkasında sevgi ve şefkat arayışını sergiliyor. Nevsal Elevli / Londra Komik uyku pozisyonları için foto galeriye bir göz atın!
Yayın tarihi: 14.01.2008
931
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.