Sağlık

Tıp dünyasına yeni bir soluk geliyor

Tıp dünyasına yeni bir soluk geliyor

Çok seçkin bir yayın kurulunun hazırladığı ,Tıp dünyasının uzun zamandır ihtiyacı olan bir eksiği kapatan CLİNİC adlı medikal dergi 1 Ağustos'tan itibaren yayın hayatına başlıyor. Derginin içeriğinin çok geniş tutulması, özellikle önemli tıbbi araştırmalara ve çalışmalara yer verilmesi; dergiyi başvurulabilecek bir kaynak haline getiriyor.

Tamamen birinci sınıf kağıda basılmış olan dergi, ilk sayıda 64 sayfa olarak karşımıza çıkacak. Resim görselliğinin kullanılmış olması, dizaynı dergiyi daha okunabilir ve cazip hale sokuyor. Büyük bir titizlilik ve özveriyle hazırlanmış olan CLİNİC'le sağlıkla ilgilenen her bireyi özellikle de sağlık mensuplarını buluşmaya davet ediyoruz .

Biz de E-Kolay.SAĞLIK olarak dergide bir sayfa tıbbi içerikle yer alıyoruz ve bundan sonraki sayılar da yer almaya devam edeceğiz. Ayrıca CLİNİC bölümünde bu derginin içeriğini E-Kolay SAĞLIK sayfalarımızda bulabileceksiniz.

E-Kolay.SAĞLIK bu şekilde titiz ve seviyeli tıbbi yayın yapan her türlü yayının ve kişinin arkasında olmaya her zaman devam edecektir.
Yayın tarihi: 22.07.2002
639
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.