Sağlık

Seminere davetlisiniz

Seminere davetlisiniz

Essporto Health&Fitness Club, Türkiye'nin en büyük spor ve sağlık merkezlerinden biri olarak sağlık alanında en çok merak edilen konularda uzman isimleri üyeleriyle buluşturacak bir program dizisi başlatıyor.

Programda bir sene boyunca anti aging, akupunktur, ayurveda, stresi yönetmek, belleğimizi güçlendirmek gibi konularda uzman görüşleri ve deneyimler paylaşılacak.

Programının ilk ayağında dünyaca ünlü Anti-aging ve Akupunktur Uzmanı Dr. Hüseyin Nazlıkul "Yaşlanmanın durdurulabilir etkileri", "genç kalma süremizi nasıl artırırız?", "sağlıklı yaşlılık mümkün mü?" konularını kapsayan bir seminer verecek.

Yer: Essporto Health&Fitness Club-Seminer Stüdyosu
Metrocity, Büyükdere Cad. No: 171 1. Levent/İstanbul
Tarih: 17.02.2006 Cuma
Saat: 19.30

Hüseyin Nazlıkul kimdir?

Hüseyin Nazlıkul; eğitimine Frankfurt Main wolfgang Johann Goehte Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı. Daha sonra eğitiminin bir kısmını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde sürdüren Nazlıkul; "Tamamlayıcı Tıp" öncülerinden Prof. Dr. Med. F.H Herget'in öncülüğünde "Doğal Yöntemlerle Tedavi Uzmanlığı" hakkını kazandı. 1994-1998 tarihleri arasında Alman Sağlıklı beslenme yönetmeliğine uygun olarak sağlıklı ve dengeli beslenme eğitimi alarak "Sağlıklı Beslenmeden Sorumlu Hekim" unvanını kazandı.

Nazlıkul, sporcu beslenmesi, hipnoz, nörol terapi, akupunktur, manyetik alan tedavisi, manuel terapi, hormon tedavisi, timus tedavisi, şifalı bitkilerle tedavi, meditasyon, uykunun önemi, ortomoleküler tıp ve biyolojik tıp konusunda pek çok bilimsel çalışma yapmaktadır.
Yayın tarihi: 16.02.2006
1029
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.