Mahmure

Sağlık

Genel Sağlık

Cinsel gücün doğal formülü: Muz

Cinsel gücün doğal formülü: Muz

Cİnsel gücün en ucuz ve sağlıklı formülü: Muz, avokado ve mantar!

Antalya Muz Derneği'nin kurucusu olan ve AIDS üzerine yaptığı araştırmalarıyla tanınan Prof. Dr. Hüseyin Sipahioğlu, cinsel gücü artıran en ucuz formülün muz, avokado ve mantar (MAM) üçlüsü olduğunu söyledi.

Prof. Dr. Sipahioğlu, muzda bulunan vitamin, avokadodaki bitkisel yağ ve mantarda bulunan ete eşdeğer vitaminlerin, insanın cinsel gücünü artırdığını anlattı. Mucize formülün etkisini en fazla bir ayda gösterdiğini belirten Sipahioğlu, 'Günde dört parmak muz, bir avokado ve bir porsiyon kültür mantarı yenildiğinde, bu tüketim etkisini bir hafta ile bir ayda gösteriyor. Formül, insanlarda cinsel dürtüyü artırıyor' dedi. Prof. Sipahioğlu, her şeyde olduğu gibi muzun da fazla tüketildiğinde istenilmeyen yan etkilere yol açtığını hatırlattı: 'Fazla tüketilen muz sarhoşluk etkisi yapar. Muz dengeli yendiğinde ise tansiyonu dengeler. Günde yenecek üç muz vücudun tüm vitamin ihtiyacını karşılar. Muzun içinde bulunan karbonhidrat ve vitamin cinsel gücü harekete geçirir, iktidarın artmasını sağlar' diye konuştu.
Yayın tarihi: 14.02.2004
805
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.