Sağlık

Beş bin yıllık yöntemle bel fıtığından kurtulun!

Beş bin yıllık yöntemle bel fıtığından kurtulun!

Dr. Fizyoterapist Gamze Şenbursa, kökleri 5000 yıl öncesine dayanan özel teknikleri, günümüz tıp bilgisiyle uygulayarak bel fıtığını ameliyatsız tedavi ediyor.

Güncellenme tarihi:

Önce, belinizde başlayan keskin bir sızı ile irkilirsiniz. Sızı giderek tarifsiz bir acıya dönüşerek kalçanıza ve bacağınıza yayılır. Korkunç ağrı, ayak topuğunuza ve parmaklarınıza kadar ulaştığında ayaklarınız yerden kesilir; olduğunuz yere yığılırsınız. Asıl kâbus bundan sonra başlıyor. Tedavi için zaman hızla daralırken acının şiddetiyle kıvranan hastanın önünde iki seçenek duruyor. Ya ameliyat olacak ya da kırıkçı-çıkıkçıya gidecek. Gazete ve televizyonlarda yer alan "Bel fıtığı ameliyatı oldu, öldü", "Bel fıtığı ameliyatı geçirdi, felç kaldı" türü haberler de hastayı derinden etkiliyor. Birçok hasta ise, ‘Kırıkçı-çıkıkçıya sürünerek geldi; şifa bulup koşarak gitti’ söylentilerine inanarak hayatını karartıyor.

Yayın tarihi: 06.12.2012
10066
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.