Sağlık

Açıkhavada 'naturel' festival

Açıkhavada 'naturel' festival

İstanbullular Pazar günü Parkorman'da 'doğal keyif' sürecek. Ziyaretçiler e-kolay Astroloji standında; doğum anına ve yerine göre yıldızların hayatlarına, kişiliklerine ve kaderlerine nasıl yön verdiğini kendilerine özel olarak öğrenebilecekler.

Son dört yıldır kapalı mekanlardaki etkinlikleriyle kent yaşamında doğa ve doğallığı özleyen insanlara hitap eden Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, bu kez de İstanbulluların doğa ile buluşma mekanı Parkorman'da 6 Haziran Pazar günü Açıkhava Festivali kimliğiyle, İstanbulluların keyifli ve doğal bir gün geçirmelerini sağlayacak. Ateş Dansı'ndan beden perküsyonuna, Capoeira'dan Taocu Yoga'ya çeşitli etkinliklerin yeraldığı açıkhava festivalinde oluşturulacak "Doğal Çarşı"da her tür doğal ürün de satışa sunulacak. Naturel Açıkhava Festivali'nin ilginç söyleşi programı içinde ünlü piyanist Anjelika Akbar'ın "sağlıklı yaşam ve müzik" konulu söyleşisi de yer alıyor.

Ziyaretçiler e-kolay Astroloji standında; doğum anına ve yerine göre yıldızların hayatlarına, kişiliklerine ve kaderlerine nasıl yön verdiğini kendilerine özel olarak öğrenebilecekler. Ayrıca kişilik uyumu raporu almak isterlerse sevdikleri, hayatlarına giren insanlarla yıldızlarının ne kadar uyumlu olduğu konusunda bilgi sahibi olabilecekler.

Festiva A.Ş. tarafından düzenlenen Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Açıkhava Festivali'nde ziyaretçiler, ağaçların altında hasır yaygılara oturarak, "Macrobiotic Beslenme", "İnisiyasyon", "Ezoterik Astroloji", "Olmaz!Çünkü...", "İnsan Depremi" gibi değişik söyleşilere katılacaklar, müzik, dans, girya (kettlebell) çalışması, t'ai chi, capoeira, beden perküsyonu gibi gösteri ve etkinlikleri izleyebilecekler. Festival'in dans etkinliklerinden birini, Fransız koreograf Sabine Jamet'nin dans gösterisi oluşturuyor.

Açıkhava Festivali'nde ayrıca Doğal Çarşı şeklinde masalar üzerinde teşhir edilecek gıdalar, takılar, taşlar ve kristaller, kitaplar, sabunlar, hediyelik eşya, vitaminler, şifalı bitkiler, giysiler, kozmetik ürünleri gibi çok çeşitli doğal ürünler satışa sunulacak; ziyaretçiler seyahat olanakları, spor, eğitimler, hobiler, doğal sağlık merkezleri, ekolojik kuruluşlar hakkında da bilgi edinebilecekler.

  • Ayrıntılı bilgi için: www.festivaistanbul.com

    Yayın tarihi: 02.06.2004
  • 966
    dahafazlası
    YORUMLAR
    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.