Sağlık

Sağlıklı yaşam yakınınızda...

Sağlıklı yaşam yakınınızda...

Gıda destek ürünleri arasında dünyanın en iyi üç markasından biri olan, ürünlerinin saflığı ve katı denetimden geçmesi ile ön plana çıkan Enzymatic Therapy, 5 yılı kapsayan uzun araştırmalardan sonra Türkiye'ye gelmeye karar verdi.

Doğal yolla kolesterol seviyesini koruyan sarımsak hapı, kalp ve beyin sağlığını destekleyen Koenzim Q10, sadece bir seferde 5 porsiyon taze sebze/meyveye eşdeğer besini karşılayan Greens gibi pek çok ürünü ABD pazarına sunan ilk marka olan Enzymatic Therapy, 20 yılı aşkın süredir gıda destek ürünleri konusunda hizmet veriyor. Katı kuralları ile tanınan Amerikan markası Enzymatic Therapy eczanelerde satışa sunuldu.

Türkiye'ye Gisco Sağlık Ürünleri tarafından getirilen ve şimdilik sadece 14 çeşit ürünü ile eczanelerdeki yerini alan marka dünya pazarında ilk üçte yer alıyor.

Amerika'da Oprah & Friends Radio'da Dr. Mehmet Öz'ün ürünlerinden övgüyle bahsettiği Enzymatic Therapy, kalp damar sağlığından kıkırdak dokunun korunmasına, sağlıklı beyin fonksiyonlarının desteklenmesinden sağlıklı yaşlanmaya kadar birçok konuda gıda desteği sağlıyor.

Gıda destek ürünlerinde dünyanın en iyi üç markasından biri olan Enzymatic Therapy, ürünlerini, daha üretim aşamasına geçilmeden, hammadde halinde iken çok sıkı deneylerden geçiriyor ve raf ömrü dolana kadar bilim kurulu ile sürekli denetliyor. Marka, denetlemelerinde, "Alman disiplini" ile biliniyor.

Enzymatic Therapy ürünleri uzman danışman ve bilim adamlarından oluşan bir ekip tarafından, belirli sağlık sorunları ve yaşam dönemleri için özel olarak üretiliyor. Bilim ve teknolojinin en üstün olanakları ile üretilen patentli ve tescilli Enzymatic Therapy ürünleri, başta ABD ve Kanada olmak üzere dünyanın dört bir yanında tercih ediliyor.

Kentli yaşamın getirdiği stres, düzensiz ve sağlıksız beslenme, alkol-sigara kullanımı, çevre kirliliği, yoğun çalışma temposu gibi nedenler vücut sağlığında, dolayısı ile hayat kalitesi üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Günlük hayat temposu içerisinde vücudun ihtiyacı olan bazı vitamin ve minerallerin yeterince alınamaması halsizlik, sürekli yorgunluk, konsantrasyon zorluğu, kemiklerin güçsüzleşmesi gibi birçok sorun olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada gerekli besinlerin dışarıdan alınması önem kazanıyor. Enzymatic Therapy, tamamen doğal içerikli ürünleri ile söz konusu sorunları ortadan kaldırıyor ve yaşam kalitesini artırarak sağlıklı yaşamaya yardımcı oluyor.
Yayın tarihi: 23.11.2007
1259
dahafazlası
YORUMLAR

Mutevazilik etmisler, Amerikada 1 numaralar bunlar... Acayip iyiler, denemistim iyi olmus gelmeleri..

Şerife Gul 02.12.2007 14:51:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.