Sağlık

Kilo felaketine karşı 'B Planı'

Kilo felaketine karşı 'B Planı'

Size, yaza ince, güzel ve formda girmek "kilo felaketine karşı B planı" diye adlandırılan bir çözümden söz edeceğiz.

Güncellenme tarihi:
Kilo felaketine karşı 'B Planı'
Diyetlerin çoğu gram gram ölçülerle beslenme planı çıkarıp, günde 5 litre su içmeye davet ediyor. Kimi öğle yemeğinde bir kaşık sebze öneriyor. 1 tane grisini ile bir öğünün geçiştirilmesini isteyenler de var. Oysa diyetler genellikle çözüm getiremiyor. Zaten yapılan bir araştırma da (İsveç'teki Karolinska Enstitüsü'nde gerçekleştirilmiş) diyetin yağ hücrelerini yok etmediğini ortaya çıkarmış. Bunlara bel bağlayanların uğradığı hayal kırıklığı artık gözleri daha ayağı yere basan araştırmalara ve çözümlere çevirdi.

Yeşil doğanın olağanüstü tasarımlarından faydalanmak yeni değil. Eski çağlardan bu yana bilinen bitki mucizeleri günümüzde yeniden gündemde. Bu yöntem üzerine çalışmalarda bulunan Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, (www.bitkiselzayiflama.net) bu yola başvururken, bitkilerin zayıflatma eylemi hakkında doğru bilgi sahibi olmanın önemli olduğunu söylüyor.

>>>>>
Yayın tarihi: 10.06.2011
3470
YORUMLAR

lkşkpı

juyjjmh 10.06.2011 15:03:07

Asagidaki yoruma siddetle katiliyorum. Ayrica yaniltici bir reklam bu. Zira Isvec'teki enstituye gerek yok, hic bir diyet yag hucrelerini yok etmez. Yag hucreleri 0-5 yas arasinda bolunerek cogalirlar. Omrunuzun geri kalaninda ise yag hucreleri kilo aldiginizda sayica degil hacimce buyurler. (Belli bir asiri obezite sinirina kadar) Dolayisiyla kilo verdiginizde de yag hucresi sayiniz azalmaz, hucrelerin caplari kuculur. Vucudunuzdan yag hucrelerini uzaklastirmanin tek yolu Liposuction ameliyatidir.Her hangi bir bitki cayi boyle bir sonuc veremez! Zayiflama mekanizmasini bilerek reklam yapiniz

DT 10.06.2011 11:18:52

doğaya bakalım otla beslenen hayvanlar zayıfmış...hım inek. sığır, fil, deve, otla beslenmiyormu yahu....hatta dilimize of şişmişsin fil gibi olmuşsun dana gibi olmuş valla bi görsen vs.. gibi tabirler yokmu... etle beslenen hayvanlara bakalım hiç şişman lmış bir aslan göbeğinden koşamayan bir çita görmedim ))... bence herşeyden dengeli yemek lazım ota takarsanız ot gibi hayatınız olur.... denge meselesi kilo vermek Allahın yarattığı helal olan besinlerden israf etmeden yemek içmek.....

dr.fatma 10.06.2011 10:09:33
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.