Moda

Yırtık kotlar geri döndü!

Yırtık kotlar geri döndü!

80'ler ve 90'larda herkesin kot pantolonlarını yırttığı zamanlara geri dönüyoruz...

Güncellenme tarihi:
Yırtık kotlar geri döndü!

New York, Paris, Londra, Milan derken moda haftaları birbir geçip gitti. Birbirinden ünlü markaların yeni koleksiyonları podyumlardan geçerken bu yazın ve sonbaharın trendlerini de belirlediler. Bunlardan en çok sokak modasına yansıyacak olansa şüphesiz her yaştan insanın kulandığı 'jean'ler olacak.

Bu yılın yeni trendi ise 'yırtık jean'ler!Aslında ne kadar yeni denilebilir bu modaya tartışılır tabi ama eğer yırtık kotunuz yoksa ünlü markaların 2009 koleksiyonunda bolca yer tutan yırtık jeanlere bir göz atın, bütçeniz buna el vermiyorsa eski jeanlerinizi yırtmaya başlayın!Yırtık kot galerisi

Britney Spears, Katie Holmes, Lindsay Lohan, Kate Moss, Sarah Jessica Parker, Keira Knightley ve daha birçok ünlü, favori jean tercihlerini yırtık olandan yana kullanıyor.Yırtık jean'inizi ister paçaları kıvrık, ister 'skinny' ya da bol olanlardan yana kullanabilirsiniz. Herhangi bir yeri yırtık olduğu sürece hata yapmanız mümkün değil! Yırtık olup en yırtık jean'i siz giyin ve en trendy siz olun!


Sezonun yırtık jean'leri, özellikle de marka olanlar oldukça pahalı olabiliyor. Her trend olduğu gibi bu trendin de bir gün geçeceğini düşünürsek, eskimiş kotlarınızı değerlendirip, onları düzgün bir şekilde yırtarak, moda olan birer parça haline getirebilirsiniz..

Yayın tarihi: 16.03.2009
6657
dahafazlası
YORUMLAR

yırtık kotlar çok hoş severim ama abartılı birşekilde sevmem resimler çok güzel paylaşım için tşkr

tuana baria 19.08.2009 23:06:19

yırtık kot modası hiç bitmediki zaten.. gençlerin yoğuk olduğu yerlerde gezen herkes yırtık jean giymiş bir gençle mutlaka karşılaşır.

EBC 27.04.2009 17:53:50

Bu modanın iyi tarafı, bir yerde ekonomisi zayıf olan gençlerimize yaradı. Bir kıyafeti yakışır biçimde giymek elbet en güzeli. Ama moda diye yenileride makas ve jiletle doğramak da hoş olmaz galiba.

nstuzl 27.04.2009 14:50:45

ben kot pantonundan asla vazgeçemeyenlerdenim moda olsun olmasın yırtık olsun olmasın her sezon giyerim vazgeçilmez ayrıca moda olmasınada sevindim bu sezon

sabişş 25.03.2009 10:58:40

bence de süper olmuş

duygu 16.03.2009 21:16:17
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.