Moda

Minyon tipler nasıl elbise seçmeli?

Minyon tipler nasıl elbise seçmeli?

Ünlü modacı Arzu Kaprol, kısa boylu ve zayıf olan çıtı pıtı kadınlar için onları daha uzun gösterebilecek püf noktalarını açıklıyor...

Güncellenme tarihi:

Azru Kaprol'e göre; eğer kısa boyluysanız, "Giydiğiniz kıyafetlerle vücudunuzu bölmemeye gayret edin. Katlı elbiseler özellikle de bel hizasındaki fazla kumaşlar, hacim oluşturup sizi olduğunuzdan kısa gösterir. Oysa boyuna çizgiler güzel bir yanılsama yaratırlar.Ayrıca yüksek topuklu stiletto'lar ile barışık olun. Onlar bu konudaki en iyi dostlarınızdır. Sihirli formülü şöyle özetleyebilirim: Daha bol altları tercih ettiğinizde üst giysiniz mutlaka dar olmalı. Alt parça dar olduğunda ise üst giysinin bol olması sizi daha hoş ve ince gösterecektir. Bunun için minyon boylu Hollywood ünlülerinden ilham alın."

Uzun, tek renkli elbiseler ve topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan uzun gösterirler."

Yayın tarihi: 18.02.2011
9702
YORUMLAR

ŞIK VE ZARİF TAM BİRİCİK KIZIMA GÖRE

izmir453 20.02.2011 17:16:26

hiçbir linkinizin açılmadığını farkında mısınız acaba? lütfen artık şuna bir çözüm getirinde doğru düzgün haber okuyalım!!

Nermin Bel 18.02.2011 17:37:32
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.