Moda

Minik öğrencilerden doğal defile!

Minik öğrencilerden doğal defile!

Doğa Koleji'nde gelenekselleşen, doğaya ve çevreye adanan "Doğal Defile" için podyuma çıkan öğrenciler büyük ilgi gördü. Bu seneki konsepti 'Tropikal Fırtına' olarak belirlenen 'Doğal Defile'nin kıyafetleri Doğa Koleji öğrencileri tarafından hazırlandı.

Minik öğrencilerden doğal defile!
Her çevre projesiyle doğal yaşam, organik tarım, geri dönüşümün ve suyun önemin, küresel ısınma, çevre kirliliği gibi çevre sorunlarına değinen Doğa Koleji yaşamı ve doğal hayatı korumayı kendine görev edindi. Öğrencilerin dikkatini çevre felaketlere, nesli tükenen hayvanlara çekmeye çalışan Doğa Koleji, her yıl düzenlediği geleneksel küresel ısınma karşıtı "Doğal Defile"yi bu sene Dünya Çevre Haftası kapsamında Forum İstanbul'da düzenledi. Öğrencilerin kıyafet tasarımlarında tropikal ormanlardan, bitkilerden ve meyvelerden esinlendiği, sahne yönetmenliğini ise Yasin Soy'un üstlendiği Doğal Defile'de "Tropikal Fırtına" esti.Yayın tarihi: 15.06.2011
4482
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.