Moda

Krokodil baskılar!

Krokodil baskılar!

2014'ün yeni trendi olan krokodil baskılar renkleriyle göz dolduruyor...

21.11.2013
Güncellenme tarihi: 27.11.2013 10:31
krokodil baskı

Modacıların ilham kaynağı bu sene de hayvan derileri! Geçen sene moda olan ve bu sene de izlerini süren leopar desenleri artık krokodil baskılara dönüşüyor. Bu sene krokodil, yılan ve zebra baskıları moda. Ancak bu trend biraz riskli! Doğru kombinlemek çok çok önemli. Aynı anda hem alt giyim, hem de üst giyimde bu baskıları tercih ederseniz oldukça rüküş görünürsünüz.

Peki nasıl kombinlemeli?

Bu baskıları üst giyimde kullandıysanız alt giyiminiz mutlaka düz renkte olmalı. Ayrıca çanta ya da ayakkabınız bu baskılara sahipse giyiminiz tümüyle düz renkte olmalı. Yani üzerinizde ister aksesuar ister kıyafet olsun mutlaka bir tanesinin baskılı olmasına dikkat edin.

Leopardan vazgeçemiyorum diyorsanız da; Çok aşırı sarı leoparlardan kaçının! Siyah renkle birlikte kullanılmış sarı leopar bu seneye daha uygun. Şunu da hatırlatalım; Bu senenin bir diğer modası geometrik desen ve ekoselerle bu baskıları asla kullanmayın!

Birbirinden renkli ve şık krokodil baskıları görmek için tıklayın!

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

3665
YORUMLAR

Selamlar krokodil baskılar başlığı altındaki ilk iki resimdeki ürünlere nereden ulaşabiliriz aydınlatabilir misimiz lütfen

Mahmure fan 01.12.2013 01:11:16
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.