Moda

İç Çamaşırında Kış Modası

İç Çamaşırında Kış Modası

Her kadın kendini seksi hissetmek ister. Çünkü seksapel kimilerine göre güzelliğin en büyük silahı, kimilerine göre de dişiliğin gösterişli bir şekilde dışa vurumudur. Seksapeli ve cazibeyi giysilerden ve tavırlardan sonra çarpıcı biçimde vurgulayan iççamaşırları bu kış da kadın güzelliğini doruğa çıkarıyor.

Jartiyer, korse, danteller, ipekliler... 2002 kışının iç çamaşırları çok seksi. Kadın bedeninin güzelliği, baştan çıkarıcı, renkli çamaşırlarla vurgulanıyor. Asaletini her zaman koruyan siyah ve beyaz bu kez farklı renklerle bütünleşmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Mesela siyah bir iç çamaşırın üzerinde çarpıcı mavilerle bezeli bir işleme ya da beyaz bir çamaşırın üzerinde pembe çiçek baskılarını görmeniz mümkün. Dantel ise yine gözde. Penye çamaşır takımlarında bile etkileyici danteller hemen göze çarpıyor. Renk seçeneği ise sınırsız.

Kırmızı, bordo, fuşya, kavuniçi, mavinin ve yeşilin tüm tonları, lila, krem, somon, kısaca bu kış aklınıza gelebilecek her renkte iç çamaşırı bulmanız mümkün.
Yayın tarihi: 29.11.2001
924
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.