Moda

Herry ile zamanda yolculuk

Herry ile zamanda yolculuk

Kış Koleksiyonu ile günümüzün modern kadınını, 50'li, 60'lı, 70'li yıllara götürecek.

Çağdaş kadına modadaki en son trendleri sunan Herry, bu kış nostalji rüzgarları estiriyor. Her biri kendi döneminin stilini yansıtan yılları, 2005/2006 Kış Koleksiyonu ile günümüze taşıyan Herry, kadının duygu dünyasındaki evrensel değişimi de, adeta bir zamana yolculuk gibi gözler önüne seriyor.

Geçmişle modern zamanları buluşturan Herry 2005/2006 Kış Koleksiyonu, metropolün karmaşasına direnen çağdaş kadını, 50'li, 60'lı ve 70'li yılların anılarına götürüyor.

Herry'nin Kış Koleksiyonu'nda askeri esintiler ve etnik izlenimler baskın çıkıyor. Askeri ceketler, apoletli gömlekler ve paltolar günümüzün modern kadınının hayata karşı sağlam ve güçlü duruşunu simgeliyor.

Kadın ve romantizm; ayrılmaz ikili.

Romantizm, bu kış yine kadının vazgeçilmezi. Herry Kış Koleksiyonu'nda, 70'lerin romantizm rüzgarı esmeye devam ediyor. Duyguları açığa çıkaran detaylara sıkça rastlanan modellerde, dantelli ve fırfırlı gömlekler ile elbiseler, büzgülü ve kurdela detaylı modeller romantizmin en güzel örneklerini sergiliyor. Siyah, beyaz, oranj, petrol, vişne, kahve, mor ve yeşilin tonları koleksiyonun ana renkleri arasında yer alırken, yumuşak yünlüler, ipekli kadifeler, tüvitler, baskılı,isimli ve metalli yünlüler ile ipek şifonlar kumaş türlerini oluşturuyor.

Herry Kış Koleksiyonu'nda, şık işlemeli aplike ceketler, siyah beyaz takımlar, beyaz gömlekler, kürkler, boyundan bağlamalı fırfırlı bluzlar ve ekose pileli etekler de öne çıkıyor.
Yayın tarihi: 20.09.2005
1156
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.