Moda

Her yaşta muhteşem görünebilirsiniz!

Her yaşta muhteşem görünebilirsiniz!

Yaş hiçbir zaman bahanemiz olmamalı. Her yaşta bize yakışacaklar üzerinde pratik bir şekilde düşünerek hareket etmeniz için işte size öneriler.

'Kadınlara yaşları sorulmaz' sözü giderek geçerliliğini yitiriyor. Günümüzde kadınlar bakımdan giyime her konuda o kadar özenli ki; bu söz yerini 'her yaşın ayrı bir güzelliği var' lafına bırakıyor. In Style dergisi; 20'sinde de, 50'sinde de çekici olmak isteyen kadınlara giyim-kuşam konusunda tüyolar verdi...


20'li yaşlar:

Eğer 20'li yaşlarınızdaysanız; renkli güneş gözlüklerinden ve rengarenk takılardan sakın vazgeçmeyin! Bu yaşlarda büyük görünmeye özenmek yerine, gardırobunuzda cıvıl cıvıl renklerde kıyafetlere yer verin. Topuklu ayakkabılar da gardırobunuzun olmazsa olmazları arasında yer almalı. Özellikle de, canlı renklerde olanları... Tunikler, fırfırlı bluzlar ve gömlekler de, tam bu yaş grubuna göre! Eğer yeterince zayıfsanız; vücut hatlarınızı ön plana çıkaran mini ya da diz altı elbiseleri de, son derece rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

Yayın tarihi: 26.04.2013
9962
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.