Moda

Grafik Desenler Nasıl Giyilir?

Grafik Desenler Nasıl Giyilir?

Çiçeklisinden etniğine, çizgilisinden puantiyelisine her çeşit desen 2014-2015 Sonbahar/kış sezonunda yine bizimle...

Güncellenme tarihi:

Bu trendde en göze çarpan kuşkusuz retro görünümlü grafik desenler. 1960'ların resim akımı "pop-art"ı anımsatan bu desenler, optik yanılgı yaratarak kusurlarınızı kamufle etmekte size yardımcı olacaklar.

MİNYON TİPLER
Vücut hatlarınızın kaybolmaması için mümkün olduğu kadar küçük desenleri tercih edin. Boyunuzu daha da kısa gösterecek "A kesim" modellerdense, kum saati formunu andıran ve vücuda oturan kesimler size göre. Düz renk bir kemerle belinizi vurgulamayı unutmayın.GENİŞ KALÇALAR
Grafik desenini yalnızca üst bölgenizde kullanarak altınıza düz renk bir pantolon veya etek giyebilirsiniz. Baştan aşağıya desenli bir elbise giymek istiyorsanız, kloş kesimli modelleri ve göz yanılgısı yaratan diyagonal desenleri tercih edin.BÜYÜK GÖĞÜSLER
Grafik desenli mini eteklerle dikkati bacaklarınıza yöneltebilirsiniz. Düz renkte bir ceketin altına giyeceğiniz dikey grafik desenli "A kesim" bir mini etek veya boru paça pantolon sizin için ideal.

Yayın tarihi: 08.10.2014
3433
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.