Moda

Erkek arkadaşınızın şık olmasını mı istiyorsunuz?

Erkek arkadaşınızın şık olmasını mı istiyorsunuz?

Belki de erkek arkadaşınızla beraber alışverişe gitme vaktiniz gelmiştir. Üzerine yakışmayan bir şeyi almasını engellemek için, önce neyi nasıl seçeceğini bilmeniz gerekir.

Güncellenme tarihi:

İşte eşiniz ya da sevgilinize takım elbise alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalar.

Hazır giyimin temelinde, erkek takım elbisesinin standart bir formda üretilmesi vardır; ancak herkesin vücut yapısı farklı olduğundan, bu tür takım elbiseler her yüz erkekten sadece birine hiçbir düzeltme yapmaksızın tam oturabilir.


Bu nedenle vücut yapısına uygun, doğru modelleri ne kadar iyi bilebilirseniz, mağazadan o ölçüde zarif bir kıyafet ile çıkabilirsiniz. Bu noktada mağazalarda sizinle ilgilenen görevlilerin de katkısı
büyük ancak doğru kişilerle karşılaşmanız büyük şans. Bağımsız düşünebilen, deneyimli terzilerin yanında, 'komandatura terzileri' dediğimiz, mağaza satış kadrolarının ve müdürlerinin görev mahkumu terzilerle karşılaşmanız da ihtimal... Bu durumda kendi tecrübelerinizin katkısını hissedeceksiniz.

Yayın tarihi: 22.01.2013
10222
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.