Moda

En İyisinden En Kötüsüne 2018 Trendleri

En İyisinden En Kötüsüne 2018 Trendleri

Her sene moda sektörü değişip kendini geliştiriyor. Çoğunlukla yeni trendler yaratılırken bazen de eski trendlere can veriliyor. 2018 yeni ve akıl karıştıran trendler ile buluştuğumuz bir seneydi. Kimi çok beğendi, kimi nefret etti. Biz de sizin için 2018’in en iyi ve en kötü trendlerini sıraladık!

Güncellenme tarihi:

Payetler Kalıcı Olmak İçin Geldi

Payetler 2018’in hem en önemli, hem de en iyi trendi olabilir. Bu parlak disko topu görüntülü kıyafetleri podyumlarda ilk olarak 1920’lerde gördük. Ya da en azından öyle düşünüyorduk. Fakat payetlerin geçmişi 1300’lere, Mısır krallarına kadar gidiyor. Marc Jacobs, Simone Rocha gibi bir çok ünlü tasarımcı payetlere 2018 koleksiyonlarında defalarca kez yer verdiler. Durum böyle olunca hem yerli hem yabancı ünlüler payet çılgınlığına katıldı.

Koyu Renkli Kotlar, Eski Arkadaşlarımız

Koyu renki kotları kim sevmez ki? Kendisini özleten bu trendi uzun zamandır görmüyorduk. Geçtiğimiz yılarda açık renkli kotlar çok modaydı. Bu nedenle podyumlarda, lacivert jeanleri yeniden görmek bizi çok mutu etti. Bu trendin en iyi yanı ise kullanımının çok kolay olması! Basit bir üst ile kombinleyip alışverişe gidebilir, işlemeli bir büstiyer ile giyip gece dışarı çıkabilirsiniz.

Yayın tarihi: 13.06.2018
11460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.