Moda

Doğallık ikonu: Jessica Alba

Doğallık ikonu: Jessica Alba

Jessica Alba, kariyeriyle olduğu kadar, güzelliği ve stiliyle de dikkat çekiyor.

Güncellenme tarihi:

Özel hayatında jeanden vazgeçemiyor!
Güzel yıldız başarılı bir kariyerin yanı sıra, harika bir aileye sahip. Mutlu bir evliliği ve küçük bir kızı var. Çalışmadığı zamanlarda eşi ve kızıyla vakit geçirmeyi seviyor. Küçük kızı Honor'la genellikle kum havuzlarında ve çimlerin üzerinde olduğu için günlük giyimi daha çok jean ve bit tişörtten oluşuyor. Hepimizin onu kıskanmasına sebep olan şey ise, bu kıyafetin içinde bile çok güzel görünmesi.

Jessica Alba'ya kendini en seksi hissettiği kıyafeti sorduğunuzda, jean, tişört ve yüksek topuklar diye cevap veriyor. Özel hayatında oldukça düşkün olduğu rahatlık ve özgürlüğü doğal olarak giyim tarzına da yansıyor. Bunun dışında mokasenler, babetler, yırtık jean'ler ve kumaş pantolonlar Jessica Alba'nın üzerinde sık sık görebileceğiniz şeyler.

Günlük giyiminde her ne kadar etek ya da elbise ilk tercihlerinden olmasa da, zaman zaman onu da böyle bir giysinin içinde görebiliyoruz. Bize sorarsanız floral desenli ve canlı renkli elbiseler ona çok yakışıyor.

Yayın tarihi: 26.07.2013
11306
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.