Moda

Banu Güven 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Banu Güven 2016 Gelinlik Koleksiyonu

İlklerin buluşma noktası Fashionist, 2016-2017 trendlerinin ilk kez sergilendiği defilelerle moda profesyonellerini görkemli bir yolculuğa çıkardı.

Güncellenme tarihi:


Tasarımcı Banu Güven, doğaya dönüş teması ile hazırladığı Neutralized'16 defilesiyle İstanbul Lütfi Kırdar’da izleyicilere görsel bir şov sundu.

14-16 Ocak tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da üçüncüsü gerçekleştirilen Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, dünya modasını İstanbul’a taşıyor.

Yılın ilk moda fuarı olan Fashionist, Türkiye’nin en önemli tasarımcılarının ve firmalarının görülmemiş koleksiyonlarının ilk kez sergilendiği defilerle ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini ağırladı.

Tasarımcı Banu Güven’in Koleksiyonu Fashionist’te büyük ilgi gördü

Fashionist’in ikinci günü Tasarımcı Banu Güven’in doğaya dönüş teması ile hazırladığı Neutralized'16 defilesiyle İstanbul Lütfi Kırdar’da izleyicilere görsel bir şov sunuldu.

Güven, gece kıyafetleri, gelinlik ve aksesuarlardan oluşan yaklaşık 40 parçalık koleksiyonunu sergiledi.

Koreografisini Zeynep Arkök'un gerçekleştirdiği defilede, Gökçe Özücoşkun’un konsepte uygun olarak hazırladığı müzikler eşliğinde 20 modelle birlikte balerinler de sahneye çıkarak, defileye ayrı bir renk kattı.

Farklı tarzıyla dikkat çeken Tasarımcı Banu Güven’in defilesine ilgi de büyük oldu.


Yayın tarihi: 19.01.2016
9009
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.