Moda

Eviniz İçin Aksesuar Fikirleri

Eviniz İçin Aksesuar Fikirleri

Eviniz için aksesuar fikirlerine mi ihtiyacınız var? O halde sizin için hazırladığımız aksesuar fikirlerine göz atın...

Güncellenme tarihi:

Günümüzde evlerimize küçük dokunuşlarla farkılık yaratmaya devam ediyoruz. Evimizdeki küçük bir yer içinde farklı fikirler üretmek için çaba sarf ettiğimiz doğru. Aksesuar aldığınız vakit almadan önce evinizi gözünüzün önüne getirin ve hangisi veya hangileri daha hoş olur diye düşünün.

Ev aksesuar fikirleri herkes için ayrı bir fikir yürütmeyle devam eder. Bizler sizler için güzel aksesuar fikirleri sunmaya çalıştık...

Yemek masanızı dekore ederken siyah beyaz kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kontrastı hem ağır bir hava verirken hem de şık görünecektir. Beyaz rengin katacağı asilliği unutmayalım.

Evinizi süslerken kombinasyonlara dikkat etmelisiniz. Kombine olmadığı zaman bir tarafı farklı bir tarafı ayrı bir biçimde olur. Hepimiz profesyonel bir dizayn’cı olmadığımız için, deneme yanılma yöntemiyle ve göze nasıl geliyor diye bakarak kombine edeceğiz.

Aksesuarlarınızın şekilleri odanızın ağırlıklı şekillerine zıt olursa süslediğiniz köşe daha dikkat çekici olabilir ve daha güzel görünebilir. Örneğin yuvarlak şekillerin ağırlıklı olduğu odanıza üçgen aksesuarlar koyabilirsiniz. Daire şekli ile üçgen şekli sıkça kullanılan şekil kombinasyonlarından biridir.

Yayın tarihi: 21.07.2014
6909
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.