Mahmure

Magazin

Ünlüler

Ünlülerin saç modelleri

Ünlülerin saç modelleri

Kadınların canı sıkıldıkça, hayatında değişiklik istedikçe, farklı bir şeyler arayışına girdikçe mütemadiyen sardığı şey belli, tabi ki saçlar!

Güncellenme tarihi: 02.01.2014

Bugün şöyle bir ünlüler dünyasına dalalım ve oralarda ne değişiklikler olup bitiyormuş bir göz atalım istedim. Bakalım ünlülerin saçları hangi şekillerden hangi şekillere girmiş son dönemlerde?

Katy, saçlarıyla en çok oynayan ünlüler yarışı yapılsa şampiyonluğa oynayacak kadar çok seviyor değişikliği. Pembeden tutun da mora, maviden sarıya kadar her türlü rengi gördük. Katy en son da siyah küt kesilmiş saçları ile karşımıza çıktı ve bir şekilde hepsini de kendisine yakıştırmayı başardı. Onlarca çılgın modelden sonra böylesine sıradan bir model görmek şaşırtıcı.unlulerin-saclari-Katy PerryGüzel oyuncu Anne Hathaway'in epeydir uzun, dalga dalga saçlarına alışmıştık ancak artık onun "pixie crop" denen bir saç modeli ve kısacık saçları var. Uzun saçtan böyle kısacık saça geçmenin nasıl da zor olduğunu tahmin etmek hiç zor değil! Anna Hathaway'in de bir filmdeki rolü için saçlarını böyle kısacık kestirdiği söyleniyor, hem de ağlaya ağlaya.unlulerin-saclari-Anne-Hathaway

Katie Holmes, olabilecek en kolay ama en fazla fark yaratan detay ile saçlarını şekillendirmişti; kâkül! Kâkül öyle bir şey ki, her hayatı boyunca yakışsa da yakışmasa da birkaç kez deniyor. Katie bir zamanlar kaşlarının üzerine kadar gelen uzun kâkülleri ile gayet güzel görünüyordu.unlulerin-saclari-Katie HolmesRihanna da Katy Perry gibi her dönem saçını şekilden şekle sokup, her dönem karşımıza apayrı biri olarak çıkıyor. Kızıl düz saçlarına veda edip sarışınlığa geçiş yapması yine oldukça radikal bir karardı.unlulerin-saclari-Rihanna

15461
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.