Magazin

'Yüzün bitti de kadınların poposu mu kaldı?'

'Yüzün bitti de kadınların poposu mu kaldı?'

Geçen hafta Burcu Esmersoy'u güzel bulmadığını söyleyen Okan Bayülgen, bu kez Ebru Şallı için benzer sözler sarfetti.

Kanal D'deki 'Medya Kralı' programında Ebru Şallı'nın gazetelerde yer alan şişman kadınların güzel olmadığıyla ilgili bir beyanatını okuyan Okan Bayülgen, "Bir kere Ebru Şallı kesinlikle güzel bir değildir" dedi.

Şallı'nın yüzüne yaptırdığı müdahaleler nedeniyle güzelliğinden çok şey kaybettiğini ifade eden Okan Bayülgen, "Suratına bu kadar ektirme, biçtirme yapan bir insan güzel değildir. Hele yaşlılığı facia olacak" diye konuştu.

HEPSİ KEDİ KADIN OLDU!
Botoks gibi bir takım müdahaleler sonucunda kadınların aynı yüz ifadesine sahip olduğunu ve tıpkı bir kedi kadın gibi göründüklerini vurgulayan Okan Bayülgen, "Bir kadın var. Türkiye'nin bir güzel kadını var. Serpil Çakmaklı, güzel bir kadındı. Dünyada ve Türkiye'de botoks, hotoks, emdirme, kaptırma... bütün suratına yapılan herşeyden sonra, dikkatli bakınız kadınların hepsi ve adamların hepsi, adamlar da dahil, yerli yabancı herkes, Serpil Çakmaklı'ya dönüşüyor... Nichole Kidman bile Serpil Çakmaklı'ya dönüşüyor" açıklamasını yaptı.

DEMET ŞENER ÖRDEĞE DÖNMÜŞ!
Bayülgen, Ebru Şallı ve Demet Şener'in, Türkiye'nin iki güzel kızı olduklarını ancak yüzlerine yaptırdıkları müdahaleler sonucunda güzelliklerinden kaybettiklerine vurgu yaptı. Okan Bayülgen, Demet Şener'in bir süre önce bir dergide yayınlanan röportajındaki fotoğrafa işaret ederek "Ördeğe dönmüş. Ördek olmuş! Çünkü bu dudakları böyle yapınca, bütün bu kadınların hepsi ördeğe dönüşüyor. Vak Vak amca gibi çıkıyorlar hepsi. Hepsi ördeğe dönüşüyor. Olacak iş değil" şeklinde konuştu.

ŞİMDİ SIRA POPO DA MI?
Ebru Şallı'nın yeni çıkardığı Pilates DVD'siyle ilgili olarak medyaya verdiği demeçte kadınların zenci poposuna olacağı açıklamasına gönderme yapan Okan Bayülgen, "Nasıl sen şimdi, yüzün bitti de kadınların poposu mu kaldı? Ayrıca da bunu Ebru Şallı'nın suratına da söylediğim için sorun yok" dedi.

FİKRİMİ SÖYLEME HAKKIM YOK MU?
Bayülgen, programın ilerleyen dakikalarında "Onlar benim arkadaşım. Ben burada fikrimi söylüyorum. Ebru Şallı'nın suratına da söyledim. Ayrıca da severim çok tatlı kızdır ama bu doğru değil yaptığı. Nasıl ya? Bizim bir şey söyleme hakkımız yok mu?" ifadesini kullanarak bunun kişilik haklarına bir müdahale olmadığının altını çizdi.

Kendisinin de medyada tartışıldığına ve herkesin kendisiyle ilgili yorum yaptığına dikkat çeken Okan Bayülgen, "Niye? Bu benim kendimi topluma açmam dolayısıyla ben eleştirilmeyi haketmiş oluyorum" diyerek Ebru Şallı ve Demet Şener gibi, kendilerini medyaya açan insanların da kritike edilmelerinin normal olduğunu vurguladı.

Bayülgen, bahsettiği isimlerin evli ve anne olmaları nedeniyle sözlerini de dikkatli bir şekilde seçtiğini belirtti.

BURCU ESMERSOY'UN KENDİSİNE DE SÖYLEDİM
Bu arada geçen hafta Burcu Esmersoy'u güzel bulmadığıyla ilgili sözlerini medyada tartışılmasına da atıfta bulunan Okan Bayülgen, "Burcu Esmersoy'un yüzüne de o şakaları yapıyorum. NTV'deyken yapıyordum. Kız makyaja geliyor, ben orada programa gireceğim, makyaj odasında oturuyorum. 'Aman' diyorum 'Bu mu ya güzel kız, bunun neresi güzel' diyorum. Fakat ortalık dağıldı arkadaş!" şeklinde konuştu.

Televizyon Gazetesi.com
Yayın tarihi: 27.10.2009
642
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.