Magazin

Yüzüğün sırrı ortaya çıktı

Yüzüğün sırrı ortaya çıktı

Geçen "Herkes Beyaz'ın yüzüğünü konuşuyor" diye yazmıştım. Hani Beyaz Şov başladığı zaman Twitter'da hemen hakkında geyik dönen yeşil kocaman taşlı meşhur yüzük.

HT Magazin yazarı Esin Övet yazdı...

Beyaz ile Eyyvah Eyvah 2'nin galasında karşılaştım. Yüzüğünü sordum. Meğer yüzüğün Beyaz için çok büyük önemi varmış. Tasarımcı Sevan Bıçakçı tasarlamış. Yüzüğün kenarlarında Beyaz'ın annesinin, babasının, erkek kardeşinin, yengesinin yeğenin ve kendi isminin baş harfleri varmış.

Ve büyük yeşil taşlı yüzüğün ortasında da "Vicdan" yazıyormuş. Beyaz, "Sevan Bıçakçı, 'Senin için en önemli şey ne?' diye sordu. Ben de 'Vicdan' dedim. O yüzden de taşın içinde o yazıyor. Ben aslında çok aksesuvar kullanmayı sevmiyorum" dedi.

Beyaz, manevi değerlerin günümüzde yok olduğunu belirtip, "Düşünün ki, kesilip yere düşen, sonra süpürülen saçın bile bir yaşanmışlığı vardır. Ben bu değerleri unutmamaya çalışıyorum. O yüzük de bana bunları hatırlatıyor" dedi. O gün parmağında yoktu. Hatta muhabbet esnasında yanımızda olan Kenan Doğulu da çok merak etti yüzüğü. Ve ona da anlattı. Kenan da, "Sonra göster bana mutlaka yüzüğü" dedi.
Yayın tarihi: 08.01.2011
722
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.