Magazin

'Yetenek Sizsiniz'de Türk bayrağı krizi

'Yetenek Sizsiniz'de Türk bayrağı krizi

Star TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz 'de bir yarışmacının formasının üzerindeki Türk Bayrağı’na siyah bant çekilmesi büyük eleştirilere neden oldu. Acun Ilıcalı ise bugün twitter'dan eleştirilere cevap verdi.

Ilıcalı, "Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj sağlamasına izin verilmemektedir. Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmiştir" dedi.

İşte Acun Ilıcalı'nın twetleri..

Acun Medya @acunmedya

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj saglamasına izin verilmemektedir. Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmistir. Yaşanan bu durum teknik ekipteki bir arkadaşımızın hatasıdır.

Yayın tarihi: 18.02.2013
595
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.