Magazin

Yeni fenomen Yaban!

Yeni fenomen Yaban!

Kanal D'de yayınlanan reyting rekortmeni dizi Haneler yeni bir fenomen başlattı. Eski Türk filmlerini ti'ye alan skeçte oyuncu Fırat Doğruloğlu'nun canlandırdığı Yaban karakterinin replikleri herkesin dilinde...

Güncellenme tarihi:
Yaban videoları Internet'te birçok video paylaşım sitesinde en çok izlenen videolar arasına girdi, hatta Yaban'ın fan sitesi bile kuruldu.. Her Cuma saat 22:30 yayınlanan dizi Kanal D'de kahkaha fırtınası estirmeye devam ediyor, sakın kaçırmayın.. İşte dillerden düşmeyen Yaban replikleri: -Ben yaban kaba vahşi, kimi zaman küfürbaz dağlarda yaşayan doğa adamıyım ben. Normancıyım.. -Hayvanlarla konuşmayı insanlarla konuşmaya yeğlerim. -İstanbul'dan yöremize tatile gelmiş kumsalda yanan ateş etrafında şen ve küstah kahkahalar atan yörenin balıkçısını küçümseyen, horlayan, şehirli züppe ve bikinili kadınlara karşı tavrım daha da serttir taviz vermemmmm. -Götürürüm ama aynı yatakta yatmam kendimi elletmem kadınlara cinsel obje gözüyle bakmam sana kendi şiltemi veririm ben dışarda yatarım yağmur yağarsa çok seksi bir biçimde içeri girerim ama prensiplerimi bozmam, sarkmammmm. -Bir tokatla gözlerini açtım inşallah bacaklarını da açıcam.. O anlamda değil uleyyynnn -Ben senin bildiğin şehirli züppelere benzemem -Yürü ulennn, konuşma ulenn ormanda tantana yapma, yürü ulenn seninle sevişmek zorunda bırakma beni biliyorum istiyorsun istiyorsun. -Bana bak küçük hanım sen küstahça evinin mutfağının yerini bile bilmediğin evinin salonunda şehirli züppe arkadaşlarınla çılgın partiler verirken ben dışarda ayılarla güreşirim. -Niye ya? -Bilmiyorum yapımda var.. Pınar: açım yaban yiyecek ne var? Yaban: Ne olacak ULeennn Peynir zeytin ve tütsülenmiş keçi eti var Pınar: Neden bağırıyorsun yaban neden sadece yiyecek ne var diye sordum Yaban: Bana bak kücük hanım burda şehirdeki küççük züppe arkadaşlarınla gittiğin restoranlarda yediğin havyarları terbiyesiz şefin salatasını günün çorbasını yılın bonfilesini bulamazsın nanladın mı beni nanladın mıı? -Neden üstünü giyindin yaban? Yaban: Üşüdüm uleyynn (Kanal D Haber)
Yayın tarihi: 28.09.2009
588
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.