Magazin

Ve aşk başlıyor!

Ve aşk başlıyor!

Senarist Ece Yörenç'in Ece Bar'da yapılan doğum günü partisi, sokağı hareketlendirdi. Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ'a onlarca tanıdık simanın gelmesiyle Asmalımescit dizi setine döndü.

Güncellenme tarihi:
BEREN SAAT BURADA 'Aşk-ı Memnu', 'Dudaktan Kalbe', 'Yaprak Dökümü' ve 'Menekşe ile Halil' dizilerini Melek Gençoğlu ile birlikte yazan senarist Ece Yörenç, önceki gece 48'inci yaş gününü kutladı. Oyuncu arkadaşlarının tam kadro partiye katıldığı gecede izdiham vardı. Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ'a, Zafer Algöz'den Ali Sunal-Gökçe Bahadır çiftine onlarca oyuncu Yörenç'i yalnız bırakmadı. Kameraların devreye girmesiyle iyice hareketlenen gecede, diğer mekanlarda oturanlar da ne olup bittiğini anlamaya çalışırken, özellikle Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'u görenler kendinden geçti. FLÖRTE Mi BAŞLADILAR? Mekan çıkışı, Beren Saat'le aralarında çıkan aşk söylentileri hatırlatılınca kızan Kıvanç Tatlıtuğ, "Bu tarz sorular canımı sıkıyor. Başka sorunuz yok mu?" dedi. Ama ikilinin gece boyunca samimi bir şekilde sohbet etmesi gözlerden kaçmadı. Sevgilisi Levent Semerci'den ayrılan Beren Saat'in İdil Fırat'la ilişkisini noktalayan Tatlıtuğ ile yakınlaştığı konuşuluyor. BEREN'E ARAP HAYRAN iLGiSi Partiye sonradan katılan Tatlıtuğ'un mekana girmesiyle Beren Saat'le kucaklaşması bir oldu. Bu sırada yoldan geçen bir grup Arap turist, Saat'i fark edip çığlık çığlığa oyuncunun çevresini sardı. Turistler, oyuncuyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. (Milliyet)
Yayın tarihi: 22.10.2010
691
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.