Magazin

Üstsüz fotoğraf skandalı

Üstsüz fotoğraf skandalı

15'lik yıldız bir dergi için üstsüz olarak objektif karşısına geçti, yer yerinden oynadı.


Genç yıldız Miley Cyrus, ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz'in objektifinin karşısına geçti ve olanlar oldu. Cyrus'ın Vanity Fair dergisi için, çıplak vücuduna sadece bir örtü sararak verdiği pozlar tartışma yarattı.

Disney yapımı olan Hanna Montana adlı dizinin yıldızı 15 yaşındaki Miley Cyrus "Bunun sanatsal bir çalışma olduğunu düşündüğüm için bu pozları verdim. Ama fotoğrafları gördükten sonra mahcup oldum. Düşüncelerine her zaman çok büyük önem verdiğim hayranlarımdan bu poz için özür dilerim" diye konuştu.

Disney kanalının sözcüsü ise "15 yaşındaki bir gencin derginin satışını arttırmak için bu tür bir çekimde kullanılmasını"doğru bulmadıklarını" söyledi

Fotoğraf çekimi sırasında Cyrus'ın müzisyen olan babası Billy Ray ile annesi ve büyükannesinin de sette bulunması tartışmaları daha çok alevlendirdi.

Vanity Fair'in sözcüsü ise Annie Leibovitz'in kendi alanında tanınmış ve usta bir sanatçı olduğunu söyleyerek "Çekimler sırasında Miley'nin ailesi de setteydi. Onar Miley'in bu pozunun son derece doğal ve çok güzel olduğunu düşünüyorlardı"diye konuştu.
(vatan)
Yayın tarihi: 28.04.2008
279
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.