Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ünlülerin seks sırları

Ünlülerin seks sırları

Tiyatrocu Almula Merter, 'Keramet-i Kadında/Keramet Nerde Bilemedim' kitabında ünlülerin seks sırlarını topladı.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre 'Vajina Monologları' isimli tiyatro oyunuyla uzun süre gündemden düşmeyen Almula Merter, yeni kitabıyla yine gündem oluşturacak.

'Keramet-i Kadında/Keramet Nerde Bilemedim' adlı bir kitap yazan tiyatrocu, Türk toplumundaki cinsel tabuları ele aldı. Kitapta aralarında Kerem Alışık, Kudret Sabancı, Ceyhun Yılmaz, Uğur Arslan, Cezmi Ersöz, Metin Uca, Yalçın Dümer gibi Türkiye'nin farklı iş alanlarında boy gösteren erkekleri, ilk cinsel deneyimlerini, korunma yöntemlerini, ahlak ve namus anlayışlarını anlatıyor. İşte kitapta yer alan seks itiraflarından bazıları:

İlk seviştiğim ünlü seks yıldızıydı- Kerem Alışık (Tiyatrocu)
Benim ilk cinselliği öğrendiğim daha doğrusu yaşadığım kişi Fahriye Abla gibi bir kadındı. O dönemin en ünlü seks yıldızıydı. Aynı mahallede oturuyorduk ve herkesin hayalindeki kadındı. Bakkala kapıyı açtığında üstünde ne olduğu efsane gibi konuşulurdu. İşte öyle bir şeydi...

İktidar gittikçe Rus'la sevişiyorum-Bay X (Politikacı-evli)
İktidar benim için çok önemli. Mesleğim iktidar sahibi olmak. Sekste başarısız olunca ne mi yaptım? Bir Rus'la seviştim ve başarısızlığımı unutturdu.

Bir kere aldatılmadım yine de emin değilim - Ceyhun Yılmaz (Komedyen)
Prezervatif kullanıyorum. Ama bunu bir kadın çıkarıp bana verirse, o kadının çok profesyonel olduğunu düşünürüm. 'Kim bilir kime niyet etti, bana kısmet oldu' derim.

O kadar çok aldatıldım ki, sadece bir kere aldatılmadığımı düşündüm. Ondan da çok emin değilim.

Mastürbasyon güzel bir Fransız şarabını koklamak gibi. İçtiğin zaman seks olur.

Üniversiteyi bitirinceye kadar sevgilim olmadı - Uğur Arslan (TV programcısı)
Annem 'Bir kız ne kadar bakireyse erkek de o kadar bakir olmalı' derdi. Üniversite bitene kadar cinsel ilişki yaşamadım. Okul bitince sadece bir kız arkadaşım oldu. Onunla sadece el ele tutuştum ve bir kez öpüştüm.

Bazı kadınlarla beraber olmaktansa, mastürbasyon yaparım.

Aldatma şeytanı, erkeğin şahdamarına daha yakın.

Adını baştan koyarsan buna aldatma denmez - Kudret Sabancı (Yönetmen)
Aşkını aldatmazsın ama sevdiğini aldatırsın. İlişkinin biçimini baştan tanımladıysan, bu bir aldatma olmaz. O kadın benim hayatımda birkaç kişinin olacağını bilir.

Tabii ki mastürbasyon yaparım. Bu bir fantezidir. Evliyken de yaparım.

Hayatımdaki bütün kadınları aynı gün, aynı yerde görmek istiyorum.

İlk cinsel deneyimimi bir yakınımla yaşadım- Metin Uca (Sunucu)
Başka bir elin üstümde dolaşmasını, her zaman kendi elime tercih ettim.

İlk cinsel deneyimimi 16 yaşında bir yakınımızla benim isteğimle yaşadım. Kadınları anlamam konusunda çok yardımcı oldu.
585
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.